49. kolo: Na Lapač se chystá pražská Slavia

Václav Trávníček • 19.02.2004

V s e t í n – Pravděpodobně předposlední zápas na domácím ledě sehrají vsetínští hokejisté s celkem pražské Slavie – obhájcem titulu a momentálně čtvrtým týmem extraligy. V pátečním duelu budou Pražané oslabeni o kanonýra Supa, jehož trápí zdravotní problémy, domácím bude zase chybět dlouhodobě zraněný Libor Pavliš. Poslední vzájemné utkání vyhráli Vsetínští po excelentním výkonu 4:5.

Šance Vsetína na postup do první osmičky jsou už pravděpodobně pohřbeny, celek šestinásobného mistra chce však hrát naplno ž do konce. „Chtěli bychom ve zbývajících domácích utkáních předvést našim divákům výbornou hru a dvě vítězství,“ nechal se slyšet Tomáš Demel, jenž se právě minule proti Slavii prezentoval nádhernou brankou, za jejíž vstřelení si vysloužil nominaci do soutěže Zlatá helma.“

"Takto bychom jim nejlépe poděkovali za jejich přízeň i za to, že nás letos drželi i v zápasech, které nám zrovna nevyšly. Pokládám je za jedny z nejlepších v lize, vždyť s námi jezdili i na většinu venkovních zápasů,“ velebil Demel vsetínské příznivce a vedle stojící obránce Tomáš Frolo mu jen přizvukoval. „Fanoušci si zaslouží, abychom to jen tak neodflákli.“

Utkání Vsetín – Slavia začíná zítra v 17:00, připravujeme z něj on line přenos.

Sestavy v minulém kole:

Vsetín: Biegl - Jaškin, Frolo, Němec, Kowalczyk, Horák, Vyrůbalík, J. Polák - Dubec, Vak, Demel - Selingr, Stantien, Prokop - Vávra, Z. Sedlák, Štraub - Ambruz, R. Hruška, Valko

Slavia: Franěk - J. Novák, Kolařík, P. Kadlec, Kučera, Kuntoš, Graňák - D. Hruška, J. Beránek, Tomica - Klepiš, Krátoška, Antoš - Ivan, M. Kopecký, R. Dlouhý - Vondrka, Červenka, Kukla.