DK ČSLH opět pokutovala VHK Vsetín za pyrotechniku

Klub • 18.01.2018

Jak již bylo avizováno v posledním článku ohledně pokuty pro VHK Vsetín, tak další pokuta za pyrotechniku je tady. Po zápase ve Frýdku-Místku byla v hostujícím sektoru odpálena dýmovnice a Vsetín opět musí za chování fanoušků platit. Tentokrát jde již o částku 20 000Kč. Bohužel se dá očekávat další pokuta, protože v dalším utkání byl opět v našem sektoru kouř.

Klub VHK ROBE Vsetín opět apeluje na fanoušky, aby se zdrželi odpalování pyrotechniky. Za pokuty se již zaplatila svazu nemalá částka, která bude v rozpočtu chybět. Je to absolutně bezohledné maření snahy činovníků klubu při přivádění peněz do klubu, včetně peněz od fanoušků, kteří vlastní permanentky nebo si na utkání kupují lístky. Díky pokutám klub vyhazuje prostředky od fanoušků včetně sponzorů z oken. VHK ROBE Vsetín by nerad podnikal kroky proti vlastním fanouškům při opatřeních proti odpalování pyrotechniky. Zástupci klubu věří, že fanoušci budou především fandit, což jim jde skvěle a upustí od zbytečných činů při zápasech.

Dokument o udělení pokuty pro klub za utkání ve Frýdku-Místku k prohlédnutí zde.

Další články o udělení pokut pro VHK ROBE Vsetín zdezde.