Dočká se Vsetín prvního vítězství v přípravě?

Jiří Kubják • 13.08.2009

Hokejisté Vsetína vyjdedou v pátek na led k odvetnému přátelskému utkání proti Valašskému Meziříčí. Podaří se v tomto derby Vsetínu zlomit nepřiznivou zápasovou bilanci? Z dosavadních třech střetnutí vyšli vítězně vždy Bobři. Do utkání, které začne v pátek v 18:00 na Lapači, zasáhne s nejvyšší pravděpodobností Petr Sakrajda, jenž je ve Vsetíně na zkoušku. Chybět by neměli ani Josefové Mikeš a Štraub.

Sestavy soupeřů v minulém zápase

Vsetín: Plšek - Pšeja, Šimek, Černý, Rajnoha, Kapr, Bezouška - Tesařík, Kořístka, Staša, Korčák, Ševčík, Brunec, Knebl, Stantien S., Ašer, Červenka, Plachtovič, Vítek.

Valašské Meziříčí: Mocek (31. Vašut M.) - Zrník, Mlynář, Lhotský, Tomášek, Varga D., Vnenk, Vašut P., Šebesta, Sochorek, Bokroš, Blažek J., Hruškovský, Tatarčík, Vaněček, Matějný, Dědek, Mikel, Varga M.