Extraligové utkání Vsetín vs Kladno jen za 10 korun

Jan Hrbáček • 13.02.2007

V s e t í n - Reprezentační akci s názvem LG Games máme za sebou a již ve středu se můžeme těšit na další kolo O2 extraligy. V něm se na vsetínském ledě představí Kladno, které uprostřed tabulky bojuje o účast v Play off. Vsetínský tým sice letošní sezónu už jen dohrává, nicméně to vůbec neznamená, že bychom na Lapači nemohli vidět pěkný hokej. Naopak domácí utkání s pražskou Slavií ukázalo, že poslední tým soutěže rozhodně nic nevypouští. Vstupné na stání bylo sníženo na symbolických 10 Kč, takže využijte možnosti shlédnout extraligové utkání skoro zadarmo.

Před přestávkou hráli vsetínští hokejisté v Litvínově, kde dlouho drželi nadějný výsledek, ale nakonec podlehli Chemopetrolu 0:2. V brance se poprvé objevil jindřichohradecký Tomáš Štůrala, který nahradil Martina Štefla laborujícího s nataženými třísly. Jednička Vsetína by však měla být připravena do utkání s Kladnem zasáhnout. Na marodce jsou stále beci Jiří Kučný a Michal Horák.

Zato vedení klubu má v současné době zcela jinou práci a to vyjednávání o smlouvách na příští sezónu. Už dříve se klub dohodl s Josefem Hrabalem, Romanem Stantienem a Armandsem Berzinšem. Ze současného kádru by mohli ve Vsetíně nadále působit Jan Fadrný a Lauris Daržinš. Nicméně vše je v rukou jednání.

P+P
⇒ P+P (MS 1996)
Kladenské mužstvo je v tabulce na osmém místě a dalo by se říct, že si do Vsetína jede pro povinné body. Ale i trenér Středočechů Zdeněk Miller upozorňuje, že na Lapači to jeho tým nebude mít jednoduché. Současné Kladno táhne kdysi legendární vsetínská formace Bělohlav - Patera - Procházka a nutno říci, že jejich spolupráce funguje výborně i po dlouhých osmi letech. Na rozdíl od loňské sezóny se Kladenským proti Vsetínu netradičně daří. Všechna tři dosavadní utkání dokázali vyhrát.

Vsetín vs. Kladno 06-07

HC Rabat Kladno - Vsetínská hokejová a.s 2:0 (1:0, 0:0, 1:0)
Branky:
20. Ševc (Kalla), 53. M.Procházka (Kalla).

Vsetínská hokejová a.s - HC Rabat Kladno 3:4 po sn. (2:0, 1:2, 0:1 - 0:0)
Branky:
3. Bobček (Sakrajda), 8. Galvinš (Davídek), 29. Berzinš (Dubec) - 33. Kalla (Patera), 36. Havel (Frolík), 47. Ševc (Patera). Rozhodující nájezd Kalla.

HC Rabat Kladno - Vsetínská hokejová a.s. 3:2 po pr. (0:1, 0:0, 1:1 - 1:0)
Branky:
44. Ševc (Patera), 59. Kalla, 63. Patera (Procházka), - 17. Duba, 46. Rob (Kučný).

Pravděpodobné sestavy

Vsetín: Štefl - Bobček, Ostrčil, Andersons, Stříteský, Šmach, Mocek - Näätänen, J. Hruška, Barus - Dubec, Fadrný, Darzinš - Grill, Sabol, Davídek - Hrňa, Navrátil, Knebl.

Kladno: Orct - Ševc, Hájek, Pavlas, M. Štěpánek, Zeman, Evan - Bělohlav, Patera, Martin Procházka - Bílek, Gardoň, Kuchler - Horna, Kalla, M. Havel - Diviš, Čurilla, Hluchý.

Dnes v 16:00 | Jun.
Piráti Chomutov