Hokejisté a fotbalisté Vsetína zahajují spolupráci

Klub • 20.02.2014

Valašský hokejový klub Vsetín a fotbalový klub FC Vsetín se dohodly na vzájemné spolupráci. Zahájena bude příští týden u příležitosti prvního kola play-off, které začíná druholigovým hokejistům VHK. Oba kluby chtějí touto spoluprací vyjít vstříc nejen hráčům, ale především svým fanouškům. „Věříme, že se nám podaří si vzájemně pomoci a vyhovět, vždyť fotbal a lední hokej k sobě historicky neodmyslitelně patří,“ uvedl jednatel VHK Daniel Tobola.

První body vzájemné spolupráce jsou následující:

1. Současné permanentky VHK Vsetín na sezonu 2013/14 budou sloužit jako volná vstupenka na všechna domácí utkání FC Vsetín v jarní části soutěže, kdy bude vsetínské mužstvo hájit první místo v I.A třídě a usilovat o postup do krajského přeboru. Dále budou permanentky VHK platit jako volná vstupenka na všechna utkání dorostenců, kteří hrají Divizi, tedy druhou nejvyšší mládežnickou soutěž v ČR.

2. U příležitosti prvního domácího utkání hokejového play-off druholigových hokejistů dostane každý divák k zakoupené vstupence na hokej také zdarma vstupenku na první jarní mistrovské utkání FC Vsetín. To sehraje vsetínský tým na domácím hřišti v Tyršově ulici v sobotu 29. března od 15:30 proti nováčkovi soutěže z Kelče. Dorostenecká soutěž začíná o týden dříve, tedy v sobotu 22. března, kdy se ve Vsetíně od 10:30 představí tým Zábřehu.

Další body spolupráce sportovních klubů s nejpočetnější hráčskou základnou ve Vsetíně budou upřesněny v průběhu jara.