Junioři: Kdo spadne? Rozhodnou poslední dvě kola!

Viktor Krus • 19.02.2009

V s e t í n – O týmu, který spadne přímo do 1. ligy se rozhodne až v posledních dvou kolech. Vsetín v pátek zavítá na jih Moravy, kde jej bude očekávat Kometa Brno, která sídlí na 20. příčce. Poslední vzájemný zápas zvládli lépe Valaši, když zvítězili nad Kometou 5:3. V sobotu přivítá Vsetín Porubu, která je papírově slabší než Brno, což znamená větší šanci získání záchranných bodů. Ostravané jsou jen o jednu příčku nad Vsetínem a s největší pravděpodobností je také čeká baráž. Poslední vzájemné střetnutí vyšlo lépe Porubě, která rozstřílela zelenožluté hráče vysoko 5:1. Úvodní buly bude vhozeno v pravé poledne. Třebíč, která bojuje se Vsetínem o místo naděje, zkříží zbraně s celky Znojma a Zlína. Splní se slova Jiřího Fardy, že Vsetín vyhraje obě utkání? Zápasy můžete sledovat v rámci změn stavu.