Lapač hostí VHK ROBE CUP 2018

Redakce • 23.03.2018

Na Lapači bude o víkendu rušno. Celkem sedm týmů se utká o prvenství v turnaji VHK ROBE CUP 2018, který hostí právě Vsetín. Domácí celek na turnaj postaví dva týmy. Ty doplní jeden zahraniční klub a čtyři z domácí soutěže. První zápas se uskuteční už v pátek 23.3. od 16:00, kdy se proti sobě postaví oba vsetínské výběry. V sobotu a neděli pak turnaj bude pokračovat i s dalšími účastníky turnaje. Přijďte se podívat podpořit naše mladíky!

• Hráči: Ročníky 2008 a mladší.
  • Systém: Každý s každým na celé hřiště.
  • Hrací čas: 2 x 15 minut čistého času bez úpravy ledu mezi třetinami.
  • Body: Vítězství - 2 body, remíza - 1 bod, prohra - 0 bodů.
  • Tresty: Menší trest - 1 minuta, vyšší trest 3 - minuty, osobní trest - 6 min.
  • O pořadí týmů při stejném počtu bodů rozhoduje: 1. vzájemné utkání, 2. rozdíl celkového skóre, 3. vyšší počet vstřelených branek, 4. nižší počet obdržených branek, 5. rozdíl skóre ze vzájemných utkání (stejný počet bodů více jak 2 týmů), 6. los.