Mužům odstartovala letní příprava

Redakce • 16.04.2018

Na začátku března vypadl Vsetín ve čtvrtfinále WSM ligy s Karlovými Vary, které se ještě nyní perou o postup do extraligy, což jim nejspíš i vyjde. Mezitím na Vsetíně už odstartovala letní příprava. Jde sice zatím o pouze lehké zahřívání se, ale tým se pomalu skládá dohromady. Na prvním oficiálním tréninku se potkalo celkem třináct hráčů.

Vzhledem k tomu, že datum je stále v hodně brzkém stádiu, tak zprávy o posilách a další oficiality budou teprve přicházet. Na prvním tréninku již však nechyběla trenérská dvojice Jiří Dopita a Luboš Jenáček, kteří povedou tým i v nadcházející sezoně. Při prvním setkání k letní přípravě si tým řekl jak budou nadcházející dny vypadat. Čas bude věnován především kolektivním sportům, podobně jak tomu bylo i první den, když si hráči zahráli společně proti sobě fotbal na fotbalovém hřišti ve Lhotě u Vsetína.

První letní přípravy se zúčastnili:

• Jiří Weintritt, Michal Žák, David Březina, Adam Hořanský, Dominik Pokorný, Jakub Teper, Martin Podešva, Tomáš Vávra, Ondřej Holomek, Ondřej Slováček, Vojtěch Šilhavý, Ondřej Kopta, Radim Kucharczyk.

Vedení klubu v současnosti stále intenzivně pracuje na tom, aby posílilo kádr na příští sezonu. Případné posílení však znamená, že musí i někdo skončit. V tuto chvíli je tak jasné, že s týmem se nebudou připravovat hráči, kteří byli v týmu na střídavé starty, jako například Jaroslav Pavelka. „Již nyní je známo, že v týmu v příští sezoně nebude pokračovat Luboš Horčička, Jaroslav Markovič, Petr Beránek, Anatolij Protasenja, Radim Ostrčil a Filip Dundáček. Daniel Krenželok a Jiří Karafiát se vracejí do svých mateřských klubů. O dalších změnách v kádru budeme postupně informovat,“ prozradil k odchodům z klubu jednatel klubu Daniel Tobola.

Fotogalerie:

Dnes v 16:00 | Jun.