(19.8) RONA CUP: Žilina - Vsetín 15:30 | (18.9.) RONA CUP: Trenčín - Vsetín 1:3 | POČET PRODANÝCH PERMANENTEK NA SEZONU 2017/2018: 775 (k 15.8.)

Na zkoušku přichází další navrátilec Petr Kuboš

Filip Bazala • 8.8.2017

Další návrat vsetínského odchovance. Se Vsetínem dokázal třikrát vyhrát titul, což se mu už v žádném jiném klubu nepovedlo. Po angažmá na Valašsku putoval sedmatřicetiletý bek do Sparty Praha, kde odehrál jen závěr sezony. Následovala zkušenost v ruské nejvyšší soutěži, ale po osmadvaceti zápasech zakotvil znovu v České republice. Postupně Petr Kuboš prošel Znojmem, Vítkovicemi, Slavií Praha a Kometou Brno. V loňské sezóně poprvé vyzkoušel polskou nejvyšší soutěž v dresu GKS Tychy.

Nyní je k dispozici trenérům Lubošovi Jenáčkovi a Jiřímu Dopitovi, aby zabojoval o své místo v sestavě. Obránce, jenž má na kontě přes osm set startů v naší nejvyšší soutěži se poprvé v dresu Vsetína od svého odchodu představí po třinácti letech. Vidět jej fanoušci budou moct už přípravném zápas na ledě Přeprova 8.8. od 18:00. Klub se zároveň rozloučil s prvním hráčem na zkoušku a to Ondřejem Švaňhalem, klub mu děkuje za odvedenou práci a přeje hodně štěstí v dalším průběhu Kariéry.

Profil Petra Kuboše na serveru eliteprospects.com si můžete prohlédnout zde.

Foto: Vojtěch Němec/hc-kometa.cz