Obranné řady Vsetína posílí zkušený Pavel Skrbek

Redakce • 17.10.2017

Obránce, který během své kariéry nasbíral i dvanáct startů ve slavné NHL nyní patří do týmu Jiřího Dopity a Luboše Jenáčka. V úterý dopoledne se Pavel Skrbek hlásil poprvé na tréninku Vsetína. Do zápasu s Karlovy Vary ještě určitě nezasáhne, jelikož po menší herní pauze musí na trénincích nabrat tempo. Devětatřicetiletého urostlého zadáka v uplynulé sezóně brzdilo zranění a v extralize za Olomouc si připsal pouze jeden start. Letos má za sebou zatím šest zápasů v EBEL, kde hájil barvy Znojma. S Orly se však vzájemně dohodl na ukončení spolupráce a nyní přichází hostovat na Vsetín.

„Komunikoval jsem s Radimem Tesaříkem už v létě, ale s hokejem jsem se chystal skončit. Doktor David Surý mě však dokázal postavit na nohy a cítil jsem se ještě dobře, tak jsem Tesilovi řekl, že do toho půjdu,“ říká odchovanec Kladna. „První trénink byl v pohodě, musím se ještě trochu rozkoukat. V kabině znám Radima Kucharczyka, se kterým jsem hrával a Luboše Horčičku. S trenérem Jiřím Dopitou jsem mluvil zatím jen krátce, na to bude ještě čas,“ reagoval na první momenty v kabině Valachů. A co případný první zápas proti týmu, kde se narodil a hokejově vyrostl? „Tři neděle jsem nehrál zápas, takže uvidíme, ale případně to pro mě bude utkání jako každé jiné,“ zakončil Pavel Skrbek.

Profil Pavla Skrbka na serveru eliteprospects.com si můžete prohlédnout zde.