Předprodej vstupenek na semifinále s Porubou začne ve středu

Klub • 09.03.2015

Poté, co si vsetínští hokejisté ve čtvrtfinále poradili s celkem Nového Jičína, vyzvou v dalším kole vyřazovacích bojů ostravskou Porubu. Všechny série play-off se hrají na tři vítězná utkání a oba soupeři se klasicky střídají v pořadatelství. Semifinále odstartuje ve středu 11. března v Porubě a o dva dny později, v pátek 13. března, pokračuje zápasem na vsetínském Lapači. Předprodej lístků na páteční duel bude probíhat ve středu a ve čtvrtek, v den zápasu se pokladny otevřou v 16:00.

Držitelé permanentek na sezení si mohou zakoupit vstupenky na stejné místo na páteční semifinále play-off na vrátnici u hlavního vchodu na zimním stadionu:

středa 11. března: od 15 do 17 hod. - vrátnice na ZS
čtvrtek 12. března: od 15 do 17 hod. - vrátnice na ZS

Předprodej vstupenek bude probíhat ve stejné dny, ovšem na pokladně zimního stadionu:

středa 11. března: od 15 do 17 hod. - pokladna ZS
čtvrtek 12. března: od 15 do 17 hod. - pokladna ZS

V pátek 13. března se pokladny otevřou v 16 hodin, zápas začíná tradičně v 17:30.

Ceny vstupenek na play-off:

Sezení: 70,- Kč
Stání: 50,- Kč

Jízdní řád semifinále play-off:

Jednotlivé série play-off se hrají na tři vítězná utkání, pro jednu sérii tak připadá v úvahu maximálně pět zápasů.

SF1: Poruba - Vsetín (středa 11.3)
SF2: Vsetín - Poruba (pátek 13.3.)
SF3: Poruba - Vsetín (neděle 15.3.)
SF4: Vsetín - Poruba (úterý 17.3.)
SF5: Poruba - Vsetín (čtvrtek 19.3.)

Druhou semifinálovou dvojici tvoří celky Přerova a Opavy.