Proběhne Charitativní týden WSM ligy, zapojí se i Vsetín.

Redakce • 22.11.2017

Vsetín je ve WSM lize nováčkem, a proto se do druhého charitativního týdne WSM ligy zapojuje až nyní. Pro úspěch předešlého ročníku se bude celá akce opakovat a i Vsetín bude jejím účastníkem. Budou se sbírat věci pro děti a mládež, ale také dražit předměty a zážitky na webu sportovniaukce.cz. Zapojte se s námi a udělejme něco pro dobrou věc #spoluzavsetin.

• Sbírka na stadionech - Na Lapači proběhne sbírka 22.11. během domácího utkání s Benátky nad Jizerou. Na stanoviště k fanshopu a k bráně u vchodu na stání, kde budou připraveny sběrné boxy, můžete nosit hračky, společenské hry, školní potřeby, pastelky, fixy, dárky a vše, co by dětem ve věku 6-16 let udělalo radost. I sebemenší drobnost může udělat radost. Dárečky, které se vyberou, za vás pak hráči Vsetína odvezou do dětského domova v Liptále.
  • Charitativní aukce - V rámci Charitativního týdne bude v pondělí 20. 11. spuštěna internetová aukce hokejových relikvií a zážitků. Výtěžek bude věnován organizaci Klokánek, která jej rozdělí do všech svých zařízení po celé republice.

A na jaké vsetínské předměty se v aukci můžete těšit?

1. Společné setkání s hráči A-týmů - Zažijte setkání s naší druhou útočnou formací ve složení Vávra - Podešva - Slováček. Výherce aukce k sobě může vzít až dva kamarády/kamarádky a společně se sejít s našimi hokejisty. Půjde o setkání v Restauraci Náhon, kde se dle dohody hráči a výherce aukce sejdou a můžou spolu pohovořit o čemkoliv u dobrého pití nebo jídla, které Restaurace Náhon nabízí. Součástí setkání bude i společná fotografie s hráči.
  2. Zelené tričko VHK ROBE Vsetín podepsané A-týmem
  3. Šála VHK ROBE Vsetín podepsaná A-týmem