Tipovačka: 1. kolo

Redakce • 18.10.2007

V s e t í n - Milí tipující, včerejší úvod do naší nové tipovací soutěže máme úspěšně za sebou a zbývá nám tak již jen jediné - oficiálně vyhlásit první kolo tipovací soutěže. Od tohoto okamžiku tedy můžete posílat své tipy na zápasy juniorů HC Vsetín, hrané od 16. 10. 07 do 17. 11. 07. Valaši se v těchto zápasech představí čtyřikrát doma a ve stejném počtu zápasů na hřištích soupeřů, přehled tipovaných zápasů naleznete na konci článku. V průběhu kola pak očekávejte i tři soutěžní otázky, které se dozvíte rozvněž ta těchto internetových stránkách. Tak hodně štěstí a tipování zdar!

Pro pochopení jak správně tipovat, případně jak mají vypadat vaše maily, máme pro vás ukázkový příklad:

Sparta – Vsetín 8:9
Přezdívka: rade

Toto je naprosto dostačující tvar mailu, přičemž následné bodování je následující:

a) Zápas skončí výhrou Vsetína 9:8 - tipující s výše napsaným tipem tak obdrží 5 bodů.
b) Zápas skončí výhrou Vsetína ovšem při jiném skóre – tipující získá 2 body.
c) Zápas skončí jiným výsledkem než výhrou Vsetína – tipující neboduje.

Obdobný systém platí ve všech ostatních případech, pouze pokud tipující správně tipne remízu (v normální hrací době), ovšem netrefí výsledek (např. tipne 1:1 a zápas skončí 4:4), získá tipující nikoliv dva, ale tři body! Závěrem vás ještě jednou upozorňujeme, že výsledky zápasů tipujeme v NORMÁLNÍ HRACÍ DOBĚ!

Přehled tipovaných utkání pro 1.kolo

pátek 19.10. Sparta - Vsetín, tipujte do 17 hodin