Trenéři mládežnických družstev společně na ledě

Redakce • 22.09.2017

Ve čtvrtek 22. 09. se v dopoledních hodinách sešli trenéři společně na ledě a diskutovali nad společnou koncepcí tréninků mládežnických družstev. Pro VHK ROBE Vsetín je velmi důležité, aby všichni trenéři, kteří působí v mládežnickém hokeji a chodí na tréninky napříč všemi kategoriemi, byli jednotní, co se týká správného nácviku dané hokejové dovednosti.

„V letošním roce jsme se domluvili s trenéry, že kromě pravidelných trenérských schůzek se budeme scházet i na ledě a své poznatky budeme přímo demonstrovat. Chceme více přenášet do tréninku věci, které se vyskytují ve hře a hráčům dělají problém. Vymýšlet společně taková cvičení, která je posunou o krok dál. Hlavním cílem by mělo být sjednotit se v dané problematice, najít správné řešení a všichni trenéři je stejným způsobem předat směrem k hráčům. Věřím, že nás to posune zase o krok dopředu a hlavně doufám, že to pomůže samotným hráčům,“ řekl po prvním společném setkání trenérů na ledě kouč mladšího dorostu Lubomír Konečný.