Příprava MDO: (16.8.) Vsetín - Olomouc 15:00 | Příprava SDO: (15.8.) Vsetín - Havířov 6:1 | POČET PRODANÝCH PERMANENTEK NA SEZONU 2017/2018: 775 (k 15.8.)

Třetí minikemp VHK se uskutečnil ve Valašském Meziříčí

Klub • 19.6.2016

Valašský hokejový klub v rámci tréninkového programu pro mládež připravil v pořadí již třetí minikemp mimo led. Z důvodu probíhající rekonstrukce Lapače se uskutečnil v sousedním Valašském Meziříčí, zúčastnilo se ho šestadvacet hráčů do pole a tři gólmani. Trenéři se v sobotu zaměřili na intenzivní střelbu na brankáře a správnou techniku provedení střelby. „Po ukončení tréninku si kluci zahráli hokejbal. Dále následoval bazén a na závěr společný oběd všech zúčastněných,” uvedl garant programu, trenér Lubomír Konečný.

Poslední, v pořadí čtvrtý minikemp v rámci letní přípravy, se uskuteční opět na zimním stadionu ve Valašském Meziříčí. Jeho program bude upřesnět v průběhu týdne na webu VHK.

FOTOGALERIE:

VIDEO: