Už třetího pokračování se dočká akce HOKEJ NA DŘEŇ

Redakce • 15.02.2018

Již potřetí proběhne úspěšná akce nosící jméno HOKEJ NA DŘEŇ. Navíc podruhé bude k této akci soupeřem Vsetína Frýdek-Místek. I tentokrát nastoupí Vsetín ve speciální edici dresů a znovu půjdou dresy do aukce pro dobrou věc. Zápas, který je důležitý na všech frontách, jak ze sportovního tak i z životního hlediska. Přijďte podpořit vsetínské hokejisty a zapište se také do registru dárců kostní dřeně.

„Naše dobrovolná a charitativní akce HOKEJ NA DŘEŇ bude mít při sobotním utkání s Frýdkem-Místek již třetí pokračování. Vy všichni, kteří jste v dobrém zdravotním stavu, cítíte se zdrávi, je Vám 18-35 let můžete pomoci zachránit lidský život. Vstupte do Registru dárců kostní dřeně a pomozte tím dobré věci. Právě vaše krvetvorné buňky můžou někoho zachránit z leukémického onemocnění. V rámci našich předchozích dvou ročníků této charitativní akce vstoupilo do registru již více než 100 osob,“ říká před třetím ročníkem akce jednatel klubu Daniel Tobola.

ZÁJEMCI O VSTUP DO REGISTRU

Zimní stadion bude otevřen od 16 hodin. Registrační místo najdou zájemci o vstup do Českého národního registru dárců dřeně (ČNRD) v klubovně VHK (nalevo pod časomírou). V provozu bude od 16 hodin a následně po celou dobu utkání.

Přihlašovací formuláře pro vstup do registru ČNRDD se vypisují před samotným odběrem vzorku krve (2 ml) a bude je možno vyplnit před klubovnou či uvnitř nebo si je můžete stáhnout pod tímto a tímto odkazem a přinést již vyplněné.

Vstoupit do ČNRDD mohou vstoupit osoby ve věku od 18 do 35 let, které netrpí závažnými nemocemi a mají dobrý zdravotní stav. Více informací naleznete zde

Přijďte v sobotu na utkání a buďte dalšími potencionálními dárci naděje na život, stačí pouze dvě malé zkumavky vaší krve.

ZÁJEMCI O DRESY VSETÍNA

Letošní akce HOKEJ NA DŘEŇ 3 se na ledě navíc odehraje ve speciální sadě dresů, ve kterých nastoupí naši hráči pouze v sobotním utkání. Od dvanácti hodin v neděli bude probíhat aukce těchto dresů a poběží tradičně na serveru sportovniaukce.cz. Výtěžek z aukce dresů bude tentokrát putovat na účet Vsetínské nemocnice, přesněji řečeno na vybavení nového pavilonu interny.