VHK na řádné valné hromadě hodnotil uplynulou sezonu

Klub • 26.04.2013

V úterý 23. dubna proběhla na zimním stadionu řádná valná hromada VHK, na které byly zhodnoceny ekonomické a sportovní výsledky sezony 2012/2013. Zároveň proběhla volba výkonných a správních orgánů klubu na sezonu nastávající. Novým předsedou klubu byl zvolen pan Ing. Jan Vlach, ve správní radě bude dále pan JUDr. Stanislav Pavelec a pan Daniel Tobola, jenž také pokračuje ve funkci výkonného manažera a jednatele.

Dosavadní předseda Petr Neumann zůstává nadále součástí klubu a bude se v rámci svých časových možností aktivně podílet na jeho chodu.

Hlavní prioritou v mládežnickém hokeji pro VHK zůstává pokračování v posílení základny mladých hráčů a jejich výchova do vyšších kategorií. Sportovní cíle se týkají zejména dorosteneckých kategorií a juniorky. Cílem je hrát atraktivní hokej bez sestupových starostí.

U týmu mužů je prvním cílem vhodně posílit kádr o dva až tři zkušené hráče, zapracování vlastních hráčů ročníku 1993 do kádru, atraktivní hra a postup minimálně do semifinále play-off. To vše v návaznosti na ekonomické posílení rozpočtu klubu.