VHK představuje první posilu, do Vsetína se vrací obránce Nedbálek

Klub • 24.06.2014

První posilu před nadcházející sezonou hlásí Valašský hokejový klub. Do Vsetína se po sedmi letech vrací obránce Michal Nedbálek, jenž v posledním období působil převážně v prvoligové Olomouci a loňskou sezonu strávil v Prostějově. „Věříme, že Michal bude velkou posilou naší obrany i celého mužstva. A že pomůže v dalších sezonách našemu klubu v bojích o ještě vyšší příčky,“ uvedl jednatel VHK Daniel Tobola.

Devětadvacetiletý Nedbálek je odchovancem vsetínského klubu, za který sehrál poslední zápas 23. srpna 2007. Šlo o utkání proti Třinci v rámci základní skupiny letního poháru Tipsport Hockey Cup. Klub byl v té době vyloučen z nejvyšší soutěže a šlo zároveň o jeho extraligovou derniéru vůbec.

S Michalem Nedbálkem připravujeme rozhovor!

Foto: www.hc-olomouc.cz

Dnes v 18:00 | Muži