Vsetínští mladíci převzali ceny za třetí místo v kategorii VKV Junior

Redakce • 24.01.2018

Nemalý úspěch zaznamenali naši mladíci, kteří v rámci letní přípravy zdolávali vrcholy Vrchařské koruny Valašska. Mezi sportovními kluby se VHK ROBE Vsetín umístil na třetí pozici. Ti, kteří úspěšně zdolali alespoň pět vrcholů VKV Junior, se sešli na galavečeru VKV, aby zde převzali ceny. Za celý klub VHK ROBE Vsetín našim mladíkům gratulujeme.

Za VHK ROBE Vsetín byli oceněni:

• Lukáš Neumann, Vojtěch Mikula, Filip Krajčík, Michael Kučný, Tobiáš Ostrčil, Petr Chovančík, Matěj Juráň, Matěj Zeťák, Jan Matějíček, Matěj Šedlbauer, Radek Javorský, Daniel Růžička, Michal Mikulka, Tadeáš Pala, Jakub Hřava, Jakub Máčala, Adam Hynek, Kateřina Kočí, Ondřej Souček, Filip Ondruš, Alex Kovács, Šimon Kukula, Adam Kotrla, Robert Mucska, Josef Machů, Radek Antolák, Lukáš Vilém, Jaroslav Matoška.

Celou fotogalerii z galavečeru naleznete zde