Zveme vás na sportovní odpoledne s VHK v Kateřinicích

Redakce • 27.04.2018

Po roční odmlce, kdy se bujaře slavil postup do WSM ligy se vrací oblíbené sportovní odpoledne s VHK. Valašský hokejový klub si dovoluje pozvat hráče všech kategorií a jejich rodinné příslušníky, partnery klubu a fanoušky na tradiční sportovní odpoledne, které se letos koná v sobotu 28. dubna v areálu fotbalového hřiště v Kateřinicích. Začátek programu je ve 14 hodin. Opět bude možnost "hromadného" odjezdu na kolech ve 13 hodin od zimáku na Lapači. Pojďte si s námi zasportovat a pobavit se! Zajištěno je bohaté občerstvení a můžete se těšit na sportovní soutěže, skákací hrad pro děti nebo miniturnaj ve fotbale. Zúčastní se i někteří hráči A-týmu, kteří budou k dispozici například na podpisy nebo fotografování. Těšíme se na vás!

Dnes v 17:30 | Muži
HC Dukla Jihlava