Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Cannibal" |  vypnout filtr
 
7.11.2017, 15:19
 
@ zastance69

A jak víš tak jistě, že by se chytil? Ty jsi ho viděl na každém tréninku? Sundej si růžové brýle.
 
7.11.2017, 15:18
 
@johny4evervsetin
...já říkal že tam meli nechat všecky z minuleho roka pekne sehrane.. dolu se nepadá...

Jak můžeš napsat takovou blbost? Všichni tady vidím, že WSM je o dvě třídy jinde než 2.liga. S loňským kádrem bychom byly suverénně nejhorší. Ano byly tady dobří hráči...ale jak už bylo napsáno...super hráči do DRUHÉ LIGY. A to že se nepadá je myslím si pro nás nevýhoda...jesrli to takhle půjde dál tak po Vánocích bude výprodej. A i když Dopitu uznávám a nikdy jsme proti němu nic neměl tak si myslím, že kdyby se padalo tak už tady netrénuje...možná by byl nový trenér impuls, který hráči potřebují.
 
7.11.2017, 13:52
 
...jak d*menti...tam mělo být
 
7.11.2017, 13:47
 
Furt dokola...Finsterle Finsterle Finsterle...jak d*mě ti. Pochopte prostě, že je pryč...nehodil se do koncepce...nebo nevím...je to jedno. Jestli se nelíbí běžte fandit Porubě.

A další věc...Jaký vztah k regionu? Musíme pochopit, že pouze s místníma to prostě nepůjde. Ale ti hráči sem buď nechtějí...nebo je nechce vedení...nebo na ně vedení nemá rozpočet.
 
 
6.11.2017, 18:00
 
Ondřej Kopta...Slavia
 
5.11.2017, 12:26
 
Zdravím...já nevím lidi co byste chtěli...první sezóna po X letech v profi soutěži...hráče máme takové jaké máme...vedení už dopředu avizovalo, že bude stavět na odchivancích. S tím souhlasit můžeme a nemusíme...stejně s tím nic nenaděláme. Možná byla chyba od vedení vyhlásit útok na P-O...to bylo ještě v opojení z postupu. Smajlík Hokej hrajeme celkem dívatelný, čertužel to znamená spíš prohrávat...protože pokud na to nemáme dostatek hráčů tak se to nějak projeví. Ale je fakt, že tomu týmu něco chybí...klid v zakončení a někdo kdo rozehrál útok z obrany...Teper je výjimka...ale chtělo by to někoho dalšího. Možná proto vedení sáhlo po Tomasovi...starší hráč...asi měl přinést rozvahu do útoku...nevím. Každopádně by to chtělo začít bodovat...mozna i na úkor pěkného hokeje. Protože jestli to tak půjde dál tak po vánocích už asi nebude o co hrát. A pak už těžko udržíme ty lepší hráče...Teper, Březina.

Tel ještě pár +/- jenom ve zkratce (nemusí se shodovat s ostatními...tak mě nekamenujte)

Plusy:
- Pavelka...to byl dobrý trejd, a díky kotli z jeho vyvolání Smajlík
- Teper + Březina...tady není co dodat
- kotel...byl jsem náhodu min týden v Praze a nenechal si ujít zápas...paráda, doma samozřejmě bez řečí palec hore
- bojovnost...sice ne všichni, ale hráči dle mě bojují...někteří i sami se sebou

Minusy:
- obrana...Ostrčil hlavně...takhke by to nešlo
- Hruška...to je největší zklamání letošní sezóny
- přesilovky...evrgrín
- nikdo před brankou...Vítek to sám nedá
- a pak hra v rohu...když už se dostaneme do útoku tak se puk zavede do rohu...nahrávka na modrou a zpátky do rohu...to umíme jenom my Smajlík

A poslední věc...to s tím Finsterlem už je vážně trapné.


#drzimpalceazdokonce
 
13.9.2017, 15:50
 
Kdyby se to pivo aspoň dalo pít. Myslím, že za tu cenu by tam mohli mít lepší pivo.
 
9.9.2017, 19:52
 
Kotel má nějaký problém s Hořčičkou?

Nebo proč nebylo ani jednou skandovano jeho jméno, i když nás několikrát podržel?
 
9.4.2017, 21:25
 
No...solidní drama dneska. Měli jsme asi víc ze hry. Endál a Třetina ale potvrdily, že jsou výkonnostně hodně vpředu. Gól v naší přesilovce mě vlastně ani nepřekvapil...my ty přesilovky neumíme...ale ještě je potrénujeme. Smajlík

Jinak Endál je objektivně i solidní herec.

Co bude rozhodovat když HB vyhraje v Jablonci o pět gólů a my o jeden?
 
8.4.2017, 14:43
 
Ta dýmovnice na konci tam vážně musela být? Nebo je to nějaká provokace?

Když jsi takový drsňák, že můžeš házet dymovnice na led...tak buď stejně drsný a běž se přiznat.

Já vím...v davu je každý hrdina.

Ale ty hrdina nejsi...ty jsi p**a.
 
16.1.2017, 11:03
 
A co jako je v Přerově nebo Třebíči? Ano...vyhrocené zápasy...fanoušci se nemají v lásce a každý dává najevo, že právě ten jeho klub je nejlepší...to je v pořádku. A proč musím házet na led dymovnice a podobný bordel? To jenom dokazuje jak moc mám v hlavě naděláno. Nebo se tím pozná jak moc dobrý jsem fanoušek? A opakuju...na hokej chodím od roku 90...to že tady nepíšu na fóru každý den nic neznamená.
 
16.1.2017, 10:44
 
Hahahahha...ty si vážně myslíš, že jsi nejlepší fanoušek na světě. No a jinak...na hokej chodím od roku 90...a je mi jedno jestli se vyhrává nebo hrajeme dno tabulky...prostě přijdu. Ta tvoje obhajoba, že chodíš pořád a fandíš nejlíp na světě tě neopravňuje k tomu abych mohl dělat na stadionu bordel.
 
16.1.2017, 09:35
 
to qwerty47:

Ale to ho neopravňuje k tomu aby házel pyro na led. To je argument jak prase. Nejsi ty náhodou Lisaj pod jiným nickem a nesnažíš se tady obhajovat a omlouvat sám sebe?
 
15.1.2017, 22:56
 
to Lisaj:

No...tak takovou aktivitu si nechej pro sebe. Takovou blbost jakou jsi napsal už jsem dlouho nečetl...to snad ani nemyslíš vážně...to nejde. Smajlík Smajlík Smajlík
 
15.1.2017, 22:56
 
to Lisaj:

No...tak takovou aktivitu si nechej pro sebe. Takovou blbost jakou jsi napsal už jsem dlouho nečetl...to snad ani nemyslíš vážně...to nejde. Smajlík Smajlík Smajlík
 
29.12.2016, 01:58
 
to Lukee18 a rst :
Ne...není to "ten" Vehviläinen co chytil kdysi za Vsetín. To by snad ani nešlo aby to byl on.

Jinak k dnešnímu zápasu...ano Luka BYL dneska nejlepší z našich. Ano je brzo na nějaké větší závěry, ale je třeba si uvědomit, že je jedním z našich. To, že ho ´kotel´ ignoruje je známka maloměšťáctví a malosti některých našich fanoušků. Možná je jenom žoldák...ale kdo z našich není? Takových jako on je v týmu víc...co si budeme nalhávat...prostě nemáme tak dobré odchovanec aby nám vybojovali WSM. Stejně tady většina z nich po sezoně skončí...protože většina z nich nemá na to aby hrála WSM. Takže klub bude muset podepsat nové a lepší hráče.
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.