Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Cannibal" |  vypnout filtr
 
12>
14.1.2018, 20:35
 
@rst...tady bych se s dovolením ohradil. Kritiku jsem vůči 97 měl i po vyhraných zápasech.

Možná je to tím, že je mi jeho hra prostě nesympatická...včera třetí třetinu evidentně hledal někoho koho by zprasil...spousta osekáváni, háčků apod. Ale on tak hraje. A mě se to třeba nelíbí.
Jinak k té "nedotknutelnosti" odchovanců. Nemůžeme je přece pořád obhajovat, když podávají průměrné výkony. Nebo mi tady chcete tvrdit, že Ostrčil má výkonnost na druhou lajnu? Ani Frolo nechápe, že pořád hraje tady (to mám přímo od Tomáše).
A když už jsme u Frola. Minulý týden se tady rozebírá jeho vyloučení 5+OK ve F-M. Ano ten zákrok byl tvrdý, Frolo přesně věděl co dělá. Ale na 5+OK to nebylo. A tady ho každý obhajoval a každý psal, že to faul nebyl a že si to ten frýdečák zasloužil. Ale to co předvedl včera po návratu z trestné lavice bylo hodně mimo (zákrok na hlavu a krk, dostal 2+10). Proč se nikdo neozve? Protože je "náš"? Protože děláme, že to nic nebylo? Prostě mu vypla hlava. Třebíčák v tom byl naprosto nevinně. Fandění je krásná věc...a nám to jde velice dobře. Ale možná by to chtělo trošku víc sebereflexe.
 
27.12.2017, 21:17
 
Takže Šurý je zase jasná jednička? Tady se to mění jak ponožky...jednou je super...pak ho zase nechcete. Tak já nevím.
 
27.12.2017, 20:55
 
@Muhehee...stejně jako se vždycky najde nějaký cocot co odpálí pyro na stadiónu.
 
12.12.2017, 17:34
 
Jak to, že 97 není nejlepší na buly?
 
3.12.2017, 16:54
 
Ano...samozřejmě...nerozumím tomu. A už jsem se omluvil. 97 je nejlepší. Jak tady někdo napíše kritiku tak je hned nejhorší...pi*a a podobně.
 
3.12.2017, 14:51
 
Vždyť já už se omluvil.
 
3.12.2017, 14:16
 
No jasně...je nejlepší. Nikdo na něj nesahejte. A opovažte se kritizovat. Něco tady dokázal, takže je nedotknutelný. Omlouvám se. :(
 
3.12.2017, 10:41
 
@ fansvsetin

Ano včera po dlouhé době doma parádní výkon. Ale stále platí, že 97 je náš nejhorší centr...včera většinu zápasu jezdil od ničeho k ničemu. A nestíhal.
 
25.11.2017, 21:55
 
Já netvrdím, že je to pouze Dopitova chyba...ale většinou bývá výměna trenéra pro tým impulsem. DT se ptát nebudu...pochybuju že by odpověděl nějak jinak než diplomaticky. Těžko by například přiznal, že na lepšího trenéra nemá peníze. Tím by podkopal Dopitu. Co se týče Kucharczyka...vím, že lepšího centra nemáme...ale bohužel je náš něj centr průměr ligy...možná občas podprůměr. Můj názor.
 
7.11.2017, 15:19
 
@ zastance69

A jak víš tak jistě, že by se chytil? Ty jsi ho viděl na každém tréninku? Sundej si růžové brýle.
 
7.11.2017, 15:18
 
@johny4evervsetin
...já říkal že tam meli nechat všecky z minuleho roka pekne sehrane.. dolu se nepadá...

Jak můžeš napsat takovou blbost? Všichni tady vidím, že WSM je o dvě třídy jinde než 2.liga. S loňským kádrem bychom byly suverénně nejhorší. Ano byly tady dobří hráči...ale jak už bylo napsáno...super hráči do DRUHÉ LIGY. A to že se nepadá je myslím si pro nás nevýhoda...jesrli to takhle půjde dál tak po Vánocích bude výprodej. A i když Dopitu uznávám a nikdy jsme proti němu nic neměl tak si myslím, že kdyby se padalo tak už tady netrénuje...možná by byl nový trenér impuls, který hráči potřebují.
 
7.11.2017, 13:52
 
...jak d*menti...tam mělo být
 
7.11.2017, 13:47
 
Furt dokola...Finsterle Finsterle Finsterle...jak d*mě ti. Pochopte prostě, že je pryč...nehodil se do koncepce...nebo nevím...je to jedno. Jestli se nelíbí běžte fandit Porubě.

A další věc...Jaký vztah k regionu? Musíme pochopit, že pouze s místníma to prostě nepůjde. Ale ti hráči sem buď nechtějí...nebo je nechce vedení...nebo na ně vedení nemá rozpočet.
 
 
6.11.2017, 18:00
 
Ondřej Kopta...Slavia
 
5.11.2017, 12:26
 
Zdravím...já nevím lidi co byste chtěli...první sezóna po X letech v profi soutěži...hráče máme takové jaké máme...vedení už dopředu avizovalo, že bude stavět na odchivancích. S tím souhlasit můžeme a nemusíme...stejně s tím nic nenaděláme. Možná byla chyba od vedení vyhlásit útok na P-O...to bylo ještě v opojení z postupu. Smajlík Hokej hrajeme celkem dívatelný, čertužel to znamená spíš prohrávat...protože pokud na to nemáme dostatek hráčů tak se to nějak projeví. Ale je fakt, že tomu týmu něco chybí...klid v zakončení a někdo kdo rozehrál útok z obrany...Teper je výjimka...ale chtělo by to někoho dalšího. Možná proto vedení sáhlo po Tomasovi...starší hráč...asi měl přinést rozvahu do útoku...nevím. Každopádně by to chtělo začít bodovat...mozna i na úkor pěkného hokeje. Protože jestli to tak půjde dál tak po vánocích už asi nebude o co hrát. A pak už těžko udržíme ty lepší hráče...Teper, Březina.

Tel ještě pár +/- jenom ve zkratce (nemusí se shodovat s ostatními...tak mě nekamenujte)

Plusy:
- Pavelka...to byl dobrý trejd, a díky kotli z jeho vyvolání Smajlík
- Teper + Březina...tady není co dodat
- kotel...byl jsem náhodu min týden v Praze a nenechal si ujít zápas...paráda, doma samozřejmě bez řečí palec hore
- bojovnost...sice ne všichni, ale hráči dle mě bojují...někteří i sami se sebou

Minusy:
- obrana...Ostrčil hlavně...takhke by to nešlo
- Hruška...to je největší zklamání letošní sezóny
- přesilovky...evrgrín
- nikdo před brankou...Vítek to sám nedá
- a pak hra v rohu...když už se dostaneme do útoku tak se puk zavede do rohu...nahrávka na modrou a zpátky do rohu...to umíme jenom my Smajlík

A poslední věc...to s tím Finsterlem už je vážně trapné.


#drzimpalceazdokonce
 
13.9.2017, 15:50
 
Kdyby se to pivo aspoň dalo pít. Myslím, že za tu cenu by tam mohli mít lepší pivo.
 
9.9.2017, 19:52
 
Kotel má nějaký problém s Hořčičkou?

Nebo proč nebylo ani jednou skandovano jeho jméno, i když nás několikrát podržel?
 
9.4.2017, 21:25
 
No...solidní drama dneska. Měli jsme asi víc ze hry. Endál a Třetina ale potvrdily, že jsou výkonnostně hodně vpředu. Gól v naší přesilovce mě vlastně ani nepřekvapil...my ty přesilovky neumíme...ale ještě je potrénujeme. Smajlík

Jinak Endál je objektivně i solidní herec.

Co bude rozhodovat když HB vyhraje v Jablonci o pět gólů a my o jeden?
 
8.4.2017, 14:43
 
Ta dýmovnice na konci tam vážně musela být? Nebo je to nějaká provokace?

Když jsi takový drsňák, že můžeš házet dymovnice na led...tak buď stejně drsný a běž se přiznat.

Já vím...v davu je každý hrdina.

Ale ty hrdina nejsi...ty jsi p**a.
 
12>
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.