(20.9) 4. kolo WSM liga: Vsetín - Přerov 1:3 | POČET PRODANÝCH PERMANENTEK NA SEZONU 2017/2018: 1010 (k 12.9.) |

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Cannibal" |  vypnout filtr
 
13.9.2017, 15:50
 
Kdyby se to pivo aspoň dalo pít. Myslím, že za tu cenu by tam mohli mít lepší pivo.
 
9.9.2017, 19:52
 
Kotel má nějaký problém s Hořčičkou?

Nebo proč nebylo ani jednou skandovano jeho jméno, i když nás několikrát podržel?
 
9.4.2017, 21:25
 
No...solidní drama dneska. Měli jsme asi víc ze hry. Endál a Třetina ale potvrdily, že jsou výkonnostně hodně vpředu. Gól v naší přesilovce mě vlastně ani nepřekvapil...my ty přesilovky neumíme...ale ještě je potrénujeme. Smajlík

Jinak Endál je objektivně i solidní herec.

Co bude rozhodovat když HB vyhraje v Jablonci o pět gólů a my o jeden?
 
8.4.2017, 14:43
 
Ta dýmovnice na konci tam vážně musela být? Nebo je to nějaká provokace?

Když jsi takový drsňák, že můžeš házet dymovnice na led...tak buď stejně drsný a běž se přiznat.

Já vím...v davu je každý hrdina.

Ale ty hrdina nejsi...ty jsi p**a.
 
16.1.2017, 11:03
 
A co jako je v Přerově nebo Třebíči? Ano...vyhrocené zápasy...fanoušci se nemají v lásce a každý dává najevo, že právě ten jeho klub je nejlepší...to je v pořádku. A proč musím házet na led dymovnice a podobný bordel? To jenom dokazuje jak moc mám v hlavě naděláno. Nebo se tím pozná jak moc dobrý jsem fanoušek? A opakuju...na hokej chodím od roku 90...to že tady nepíšu na fóru každý den nic neznamená.
 
16.1.2017, 10:44
 
Hahahahha...ty si vážně myslíš, že jsi nejlepší fanoušek na světě. No a jinak...na hokej chodím od roku 90...a je mi jedno jestli se vyhrává nebo hrajeme dno tabulky...prostě přijdu. Ta tvoje obhajoba, že chodíš pořád a fandíš nejlíp na světě tě neopravňuje k tomu abych mohl dělat na stadionu bordel.
 
16.1.2017, 09:35
 
to qwerty47:

Ale to ho neopravňuje k tomu aby házel pyro na led. To je argument jak prase. Nejsi ty náhodou Lisaj pod jiným nickem a nesnažíš se tady obhajovat a omlouvat sám sebe?
 
15.1.2017, 22:56
 
to Lisaj:

No...tak takovou aktivitu si nechej pro sebe. Takovou blbost jakou jsi napsal už jsem dlouho nečetl...to snad ani nemyslíš vážně...to nejde. Smajlík Smajlík Smajlík
 
15.1.2017, 22:56
 
to Lisaj:

No...tak takovou aktivitu si nechej pro sebe. Takovou blbost jakou jsi napsal už jsem dlouho nečetl...to snad ani nemyslíš vážně...to nejde. Smajlík Smajlík Smajlík
 
29.12.2016, 01:58
 
to Lukee18 a rst :
Ne...není to "ten" Vehviläinen co chytil kdysi za Vsetín. To by snad ani nešlo aby to byl on.

Jinak k dnešnímu zápasu...ano Luka BYL dneska nejlepší z našich. Ano je brzo na nějaké větší závěry, ale je třeba si uvědomit, že je jedním z našich. To, že ho ´kotel´ ignoruje je známka maloměšťáctví a malosti některých našich fanoušků. Možná je jenom žoldák...ale kdo z našich není? Takových jako on je v týmu víc...co si budeme nalhávat...prostě nemáme tak dobré odchovanec aby nám vybojovali WSM. Stejně tady většina z nich po sezoně skončí...protože většina z nich nemá na to aby hrála WSM. Takže klub bude muset podepsat nové a lepší hráče.
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.