DĚKUJEME ZA PODPORU V SEZONĚ 2017/2018 A TĚŠÍME SE NA DALŠÍ SPOLEČNÉ ZÁŽITKY

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "FredyKrueger" |  vypnout filtr
 
8.9.2017, 08:51
 
RST dotaz RST dotaz. Už si to moc nepamatuju, bylo to GengelXČajánek, KleslaX dvě opice, Frolo X nevím kdo, Vašut X Erat ??? Pískali to nějací Švédi, s kým se mlátil ten Frolo?
 
2.6.2017, 08:50
 
Zdar, Poslušně hlásím změny na Rona cupu, hrajeme i proti Ocelářům z Třince :-) odkaz
 
20.5.2017, 11:12
 
Tak na ševce, až v baráží o extraligu Smajlík Trenčín potěšil, má zajímavou soupisku. Přišel Branko Radivojevič, hraje tam mladý Pardavý s Hossou.
 
19.5.2017, 18:34
 
Nějaký atraktivní soupeř do přípravy by se nevmísil??? Třeba Gotwaldov?? Smajlík
 
23.4.2017, 21:55
 
Tramtadadá, cenu Petra Lešky pro skokany roku získávají hrači HB. Cenu kapitánovi osobně předá při galavečeru Českého hokeje v Gotwaldovském divadle, v přímém přenosu ČT Robert Záruba.
 
20.4.2017, 11:16
 
Dnes jsem měl vidění. Hráli jsme baráž o extraligu, postoupilo Kladno s hrajícím trenérem Jágrem a druhý postupující byl Vsetín, který v přímém boji o postup porazil na Lapači Gotwaldov. Při podávání rukou trenérů, Jirka Dopita levým hákem sejmul opičáka ( Hamrlík). Smajlík
 
18.4.2017, 13:16
 
Myslím si, že WSM liga je pro Vsetín atraktivnější soutěž než extraliga. Ve WSM lize je většina týmu s dobrou fanouškovskou podporou, choreo, fandění a vše co k tomu patří, je to takové živelnější. Těším se na zápasy s Prostějovem, Přerovem, Havířovem nebo tradiční hokejové týmy z Čech. Chybí mi snad jen ten Gotwaldov :-) Z některých týmů v extralize a celkového dění v extralize je mi na blití. Stěhování z licencí z jednoho města do druhého, no fuj, nemohl bych fandit Hradci, taky některé fanouškovské tábory dost humus, třeba Liberec, to je dost hrůza , pouštět na kostce nějaké sra.. po vzoru NHL , atmosféra o ničem...Nebudu to rozvádět. Těším se na WSM ligu!
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.