Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Inferior" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Inferior | Vsetín
30.4.2018, 08:33
 
Vemte jim tituly..
Počkat..oni vlastně žádné nevyhráli.. Smajlík
 
Inferior | Vsetín
31.3.2018, 10:42
 
zveřejňování již zveřejněných údajů proti srsti Smajlík
 
Inferior | Vsetín
19.3.2018, 13:31
 
@rst
Atmosféra nebyla dobrá, to pak dodatečně říkal Ručinský i Jágr a asi se shodlo na tom víc hráčů. Prý byl chaos v týmu i na ledě, někteří zlatí z Vídně, u nichž se čekalo, že pojedou, nejeli a prý i kvůli tomu bylo trošku dusno. Jágr zase mluvil o tom, že to chtělo méně hvězd a víc dělníků. Zkrátka hráči netáhli za jeden provaz, chybělo nějaké lepidlo, které by to celé dalo dohromady. No každopádně to bylo asi komplikovanější a třeba kdyby tam byl Hašek, tak je z toho zlato. Smajlík

@asterisk

Super a pravdivý postřeh. To samé bylo zmíněno právě v tom novém dokumentu o Naganu, že spousta zákroků by dnes vůbec neprošla. Čalouna jsem neměl nikdy až tak nasledovaného, páč mě v repre i v extralize minul. Ty jeho dozvuky v Tesle a ve Slovanu už moc neberu za nějaký reprezentativní vzorek...
 
Inferior | Vsetín
19.3.2018, 12:57
 
Reakce na rst: Mimo repre byl šikovný....
Já si prostě myslím, že minimálně v tom Lillehammeru fakt ze třetí lajny na to, že odehrál o čtyři zápasy méně než většina, nezklamal a dodnes si pamatuju, jak notnou měrou přispěl k důležité výhře nad USA ve skupině.
 
Inferior | Vsetín
19.3.2018, 12:55
 
Reakce na asterisk: K"znevažování Hlinkovy práce": on IH...
S tím souhlasím, i v tom Naganu od toho teoretizování a spřádání taktiky byl spíše Lener. Hlinka měl jasný strohý pokyn ať Hašan pustí o gól méně než my dáme. Smajlík Každopádně dokázal přitáhnout lidi, měl přirozenou autoritu atd., prostě kredit je třeba mu připsat a nemalý.
 
Inferior | Vsetín
19.3.2018, 12:46
 
Reakce na rst: Ještě k Čalounovi: Ty mi tu házíš jeho st...
Všude ho tahat nemohl, páč Čaloun chyběl na MS 1994, 1997 i 1998, kdy měl Hlinka repre také na povel. Já ti pořád nevím, ale statistiky jdou tak nějakou povětšinou proti tvému přesvědčení a snad ani nebereš v potaz jeho zranění a okolnosti. To je s tebou pak těžko. Prostě Čaloun byl dřevák a hotovson. Smajlík
 
Inferior | Vsetín
19.3.2018, 12:41
 
Reakce na rst: Inferior: Nechápal jsem (Jágrovu) nominac...
Jenže kdyby nejel Jágr na OH, tak by pravděpodobně nejel ani na to následné MS a o zlatu by si mohli nechat jen zdát, páč by ten tým byl úplně bez osobností. Snad vyjma v brankovišti.
A zase, koho místo Jágra tenkrát? Růžička stavěl na podařené spolupráci Čajánka s Jágrem z mistrovství rok předtím a jestliže nominoval Čajánka, tak by byla hloupost nevzít Jágra, který byl toho času určitě tak v top 3 nejproduktivnějších Čechů v KHL. A zase Jágr nijak moc to zapracovávání mladých nezpomalil..v kádru byli Fleischmann, Krejčí i Červenka, vycházející komety...možná Frolík mohl jet nebo Voráček, ale ti dostali mnoho příležitostí později. Zkrátka se to muselo vyvážit mládí/zkušenost/souhra..

Ok. Jsou prostě dva pohledy. Ty zastáváš pouze ten, že bez Haška bychom byli namydlení. Já zastávám ten, že s Haškem a s jiným zbytkem týmu bychom přes USA nemuseli vůbec přelézt a spíše se kloním k tomu, že bychom přes ně nepřelezli. On je taky rozdíl dostat nášup od USA a dostat nášup od Němců, když už jsme u toho.
Jinak z toho prostě cítím obecně relativizaci až možná dehonestaci Hlinkovy práce, což má dost možná nějakou tu souvislost s jeho devadesátkovými výroky o Vsetínu a jak moc rád tu třeba jezdil.
 
Inferior | Vsetín
19.3.2018, 11:31
 
Btw to oklepání se po hrůzné první třetině s USA mi připomíná oklepání se na MS 2010 v Kolíně nad Rýnem a paralela je úžasná v tom, že ten Jágr, který toho času už neměl v repre hrát, to vzal taky na sebe a sepsul všechny v kabině, asi podobně jako Růžička v Naganu a následně to byl zcela jiný tým. No a světe div se, tehdy jsme měli pro změnu zase Vokouna, který chytal fantasticky, byť samozřejmě ne tak ikonicky jako Hašan v Naganu. A já si na rozdíl od tebe nemyslím, že kdyby tam nebyl Růžička a někteří další, že to dopadne stejně a tedy že bychom po té hororové třetině s USA nastoupili se zcela stejným projevem, s jakým jsme nastoupili v kádru s těmito hráči. Hašek v sobě soustředil neuvěřitelnou touhu po vítězství a skutečně v té třetině byl jediným, kdo se rozhodl s tím něco dělat a vzdorovat, ale bohužel...nemůžu přijmout za své, že s jinou partou by to dopadlo stejně.
 
Inferior | Vsetín
19.3.2018, 11:21
 
Reakce na rst: + lahev8 V určitém časovém horizontu? Ne...
A kam Hlinka toho Čalouna pořád tahal? Byl všehovšudy na dvou seniorských šampionátech (Dortmund a Lillehammer) a jednou na OH. Nutno podotknout, že do Dortmundu se dostal zcela po právu, kdy rok předtím coby junior válel v Litvínově a dal přes 30 branek a i na juniorském šampionátu přesvědčil. Lillehammer odehrál slušně, pak si zranil patu a na play off seděl na tribuně. K Naganu mu asi pomohlo to, že byl součástí té bývalé CHEZA party (Reichel, Šlégr, Růča, Lang) a i dle svých slov se tehdy se Šlégrem našli i poslepu, respektive Šlégr měl skvělý přehled a vždy mu to tam před branku od modré na chlup přesně poslal. Motiv tedy jasný - souhra z Litvínova a skvělá Čalounova sezona ve Finsku. Tam byl problém jeden a to, že Čaloun měl tehdy vleklé zdravotní potíže, kdy ho kouslo klíště a celou sezonu ho to trápilo, přesto ve Finsku exceloval a dle lékařů byl připraven jet. Hlinka prý o jeho zdravotních komplikacích nevěděl, protože na papíře bylo vše ok, i statistiky z SM ligy nevěštily žádný problém. Nicméně o turnaj století se nechtěl nikdo dobrovolně připravit.
Jo, Čaloun byl střelec, měl jasný úkol, nepadalo mu to tam, byť šance měl, proti Kazachstánu i proti Finům. Pak už byl nahrazen na play off Hejdukem. My to teď hodnotíme zpětně...a třeba Čaloun měl říct, že nepojede, když nebyl zcela fit, ale z jejich pozice - z Hlinkovy i z Čalounovy...papírově geniální střelec, souhra s dalšími čtyřmi hráči na klubové úrovni, skvělá sezona a pro hráče motivace hrát na turnaji století...to se těžko posuzuje...místo Čalouna mohl jet třeba Ujčík, který byl součástí zlaté vídeňské party, na kterou Hlinka mj. hodně sázel, ale asi mu uškodilo, že přestoupil během sezony ze Slavie do Třince a papírově byla Čalounova čísla o něco impozantnější a asi se holt hodil i díky té litvínovské partě do toho kádru víc...kdyby sám kápl božskou, jak se fyzicky cítí a že to má v hlavě, tak zcela jistě nejede.

 
Inferior | Vsetín
19.3.2018, 09:35
 
Reakce na Ondra857: Neví někdo jak to je s pavelkou na d...
Hradec si pojistil jeho služby a za sebe říkám, že doufám, že se nebude opakovat letošní situace s golmany. Takže Jardu nechat chytat v Hradci a poohlédnout se po stabilní jedničce, hlavně žádné experimenty.
 
Inferior | Vsetín
19.3.2018, 09:31
 
Reakce na rst: Škádlit nevím, jen jak čtu o té chemii, s...
Tak zrovna tebou uváděný zápas s USA (nutno podotknout jediný zápas, kde nás v určitém časovém horizontu soupeř velkolepě přehrával) reflektoval tu skvělou partu a že tebou vytknutá nominace Růžičky měla svůj smysl. Tenkrát nikdo nechtěl pořádně říct, co jim Růžička po oné drastické první třetině s USA v šatně řekl, ale že to nebylo nic příjemného, nicméně na led pak nabruslil zcela jiný tým. No a pak se ukázalo nejen, jak je dobré míti v týmu Růžičku, ale i Jágra, o kterém tu celá debata vlastně je. Ten v podstatě sám nastartoval obrat. Hašek góly nepouštěl, ale ani nedával. Na SP 1996 byla úplně jiná parta a hlavně byli všichni mladší a sám Jágr přiznal, že se věnovali docela jiným nehokejovým věcem. Prostě všechno špatně. Ostatně i zámořští sportovní komentátoři a žurnalisté přiznali, že tah neprošpikovat celý tým hvězdami z NHL byl správný. Sice Hašek pokřikoval na své hráče čísly a divil se, že na něho vystřelil někdo takovou bombu, že ho to bolelo i přes rukavice a že toho hráče vůbec nezná, ale ani soupeři neznali je. No a třeba x hráčů Kanady po semifinále řeklo, že největší dojem na ně udělal Jirka Šlégr, nikoliv Hašek. A taky nutno podotknout, že přes 50 minut hry měl Roy podstatně víc práce než Hašan. Ten tým měl neporovnatelně větší sílu, soudržnost a morálku než tým z SP 1996.
 
Inferior | Vsetín
18.3.2018, 21:10
 
Reakce na MYKY: No když už je ta okurka, tak já dodám, ž...
pro Jágra je to dobře, pravděpodobně se ještě jednou vyprodá zimák, takže budou groše, u něj tedy z pohledu majitele všechno dobrý Smajlík a stále dýchá šance, že si svých obligátních pět vteřin přidá i v baráži
 
Inferior | Vsetín
18.3.2018, 21:05
 
však Růžička hrál tehdy "obstojně" i v e-lize ne? otázka by byla, jestli by byl kdokoliv adekvátním zkušeným vůdcem za něj..holt každá role v týmu musí být vyplněna a asi kvůli tomu hlavně jel..jinak skutečné motivy Hlinky skrz Růžu neznám.
Čaloun převyšoval extraligu, v zahraničí se mu dařilo, v repre si zahrál už předtím, připsal si nějaké zkušenosti v zámoří. Jako beru to tak, že za spoustu z těch hráčů by mohla být papírově lepší náhrada v našem vnímání, ale nejedno jméno bylo odůvodněno tím, že nezapadlo do kabiny. Tak či onak, pokud by se nezranil Prospal, neonemocněl Vůjtek nebo by za nás mohl hrát Nedvěd toho času jeden z nej našich hráčů, tak by tě některé ze jmen ve tvém výčtu třeba nemuselo zpětně škádlit Smajlík "Nejhorší" na tom je, že to dopadlo dobře, takže už nikdo nikdy nebude moci skutečně napadnout jakékoliv jméno v ní..platí, že polovinu mančaftu zbytek světa ani neznal a i to mohla být nakonec ta správná taktika, i když jak známo...Patera, kterého Roy neznal, svůj nájezd "překvapivě" nedal. Smajlík Ani ten neprožíval zrovna ideální sezonu, ale v repre byl osvědčený a o jeho potenciálu pramálo kdo pochyboval.
 
Inferior | Vsetín
18.3.2018, 20:16
 
tak nevím, jestli to bylo poskládáno dobře, možná někdo jet neměl a měl jet někdo jiný a třeba bychom dopadli stejně..opravdový čuch na hráče měl de facto jen Hlinka..Růža tam cpal někdy hodně kontroverzně Slávisty a Lojza zase oceláře..nicméně Turín provar nebyl, Vancouver jo a nemyslím si, že kdyby tam nebyl Jágr tak to dopadne líp...jeho nominace coby evropské hvězdy dávala smysl, ale určitě se od něj čekalo obecně víc, to jo. Jeho matný výkon se tak nějak svezl s celkovým dojmem z nároďáku, takže v podstatě svou roli vůdčího hráče, který by strhl tým svým výkonem, nenaplnil..to ale moc ani Patrik..
 
Inferior | Vsetín
18.3.2018, 20:06
 
když už používáš citaci, tak ji alespoň používej správně.. Smajlík
psal jsem, že Jágr byl druhý nejproduktivnější hráč (na světě, v NHL) v roce 2006 a vytvořili jedno z nejúdernějších komand v historii Rangers...nikoliv že nad jejich trio v té době nebylo Smajlík
nicméně ano, to už tak někdy bývá, že ani jeden útok jaro nedělá..Devils načasovali parádně sezonu a mohli se opřít o týmový výkon, ostatně v jejich kádru byla řada legend..a ano, včetně Patrika. Nicméně nechápu, jakou to má přímou souvislost s tím, že Jágr být v Turíně neměl..?
Když navíc svou šanci v Turíně dostal i Patrik, byť dodatečně coby náhrada..nicméně předtím dlouho nehrál kvůli žloutence, no a nakonec skončil s Turínem hned v prvním zápase. Nicméně ať vzpomínám, jak vzpomínám..Eliáš nikdy nebyl tím, který by neměl na úkor Jágra dostávat svou šanci, často hrál první lajnu nebo byl vpasován do role jedné z ústředních postav týmu. Leč nezřídka válčil v PO za mořem a byl utavený nebo nemohl přijet a taky zranění...
 
Inferior | Vsetín
18.3.2018, 18:27
 
na Eliášovi to tenkrát ale stálo..byl kapitánem, hrál první lajnu s Plekancem a tuším s Eratem? a jeho ice time té klíčové roli odpovídal...tím druhým na kterém to mělo stát byl Pleky a to byla správná volba a taky očekávání splatil..
problém Eliáše byl, že častokrát se jeho skvělá hra pojila s Havlátem a jestliže jeden z nich hrál bídu, ten druhý na to doplatil a taky často byl Eliáš tlačen do pozice, která mu nevyhovovala (křídlo hrával často v repre, přitom on se viděl víc na centru, kde hrál v NHL)..zažil skvělé turnaje, ale i ty méně podařené (samozřejmě i těch zranění si užil, ne tak jako Havlát, ale stejně).

Těžko říct, kdo tenkrát měl do Vancouveru jet z těch, co nejeli..žádný kanonýr, který by to tam mohl spasit mě nenapadá..Hejduk tehdy už repre vzdal kvůli zdraví, Vrbata možná leda, který uměl dát gól, ale zase v repre odvedl minimum z toho, co na klubové úrovni. Proti Finům jsme si vytvořili hodně šancí a paradoxně před tím jejich g´ólem, kdy Kubina kvapil za bránu pro helmu, jsme měli víc než jednu gólovku. Holt to tak někdy je, Finové takových výsledků měli mraky v historii.
Svěťák 2004 byl zcela jedinečným turnajem i díky té tragédii, která přišla. Hráči se kousli a chtěli válet i za Hlinku a taky prostě tehdy to tmelila naprosto výjimečná parta, jíž bylo zlatě naposledy dopřáno ve Vídni následujícího roku. A taky zdraví přálo ještě Havlátovi, který to měl táhnout po odchodu Straky s Prospalem, Ručinským, Hejdukem a spol.
 
Inferior | Vsetín
18.3.2018, 13:51
 
v olympijské turínské sezoně byl Jágr druhý nejproduktivnější hráč na světě.. Smajlík se Stračenou a Nylanderem tehdy utvořili jedno z nejúdernějších komand v historii Rangers, nedostat pozvánku tehdy do Turína, tak nevím, co by se dělo a kdo všechno by byl sežrán hokejovým lidem Smajlík
 
Inferior | Vsetín
5.3.2018, 21:07
 
Jágr x Sikora = souboj jeden na jednoho, Jágr v držení kotouče. Asi nikdo přesně neví, proč Jarda odpadl jako vršek od piva, zdali to bylo tím, že skutečně neměl o Sikorovi ani páru nebo tou nešťastnou kličkou do protipohybu, která mu snížila stabilitu a schopnost reagovat na ten hit..já jsem ale přesvědčený o tom, že to prostě byla méně nebezpečná situace v jejím počátku a úmysl nebyl demoliční.
Vítek si to asi i sám těžce obhájí. Přijel coby třetí do souboje jeden na jednoho, Sičák o něm vůbec nevěděl, neměl zcela puk pod kontrolou, vlastně v tom okamžiku jej neměl vůbec pod kontrolou. Tohle byl dle mě totální blikanec. Ale nejsem sto posoudit, jaký trest by byl adekvátní.
 
Inferior | Vsetín
3.3.2018, 18:48
 
Tady mate toho vaseho Sureho tvl Smajlík
 
Inferior | Vsetín
3.3.2018, 14:42
 
Lístky už k dispozici nejsou, nakonec jdou všichni. Cigán Duna třeba ještě někde pokračuje v živnosti Smajlík přeji příjemný zážitek z dneška, snad to dotlačíme k výhře Smajlík
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.