(20.9) 4. kolo WSM liga: Vsetín - Přerov 1:3 | POČET PRODANÝCH PERMANENTEK NA SEZONU 2017/2018: 1010 (k 12.9.) |

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Inferior" |  vypnout filtr
 
1234567>
Inferior | Vsetín
20.9.2017, 21:28
 
první gól byl sice možná zbytečný, ale zase zachránil další dva..v podstatě ten dvoubrankový rozdíl držel i on, mimo jiné Smajlík
 
Inferior | Vsetín
20.9.2017, 21:21
 
jo Klimek dobrý výkon..nebál se toho Smajlík Teperáč nejagilnější z našich, taky bych ho vyzdvihl..no a na konci aspoň potěšil fanoušky Frolo Smajlík ale atmosféra byla výtečná na to, jak ten zápas vypadal a jak dopadl.. Smajlík
 
Inferior | Vsetín
17.9.2017, 15:09
 
Reakce na VSH: Jaká ostuda, web co uvádíš, to je ostuda...
Čili se to nestalo? Ani pyro na stadionu, o čemž informovaly i jiné weby? Smajlík
 
Inferior | Vsetín
13.9.2017, 20:52
 
No někteří by to pivo pít neměli, obzvlášť takoví, kteří si myslí, že přijít na hokej pozdě je stejné jako přijít tam o půl páté a vystát si místo Smajlík dnes hoši ukázali srdce, koncovka zápasu vybojovaná, ale to k tomu patří, super zážitek opět, na ledě i v hledišti...po první třetině to vypadalo hodně blbě, Vary ve všem lepší a modrou čáru úplně zabetonovali...ještě hůř se to jevilo při stavu 0:2, ale výborně jsme se zvedli a ukázali, že doma to půjde se všemi Smajlík jo online lístky nad očekávání cajk, pivo už komentovat nebudu Smajlík
 
Inferior | Vsetín
13.9.2017, 15:04
 
Reakce na palica: Ty, ale ono to není povinné, kdo na to...
To jsme se asi nepochopili, ono to není o tom, že by to bylo pro mě nějak moc existenční. Ale, že když si korunu připlatím, tak mám více-voltové kvalitnější pivo. ;-) Já si za kvalitu klidně připlatím, ale chci pak tu kvalitu. Smajlík A jasně, povinné to není, taky si jich za stávajících podmínek dám méně, protože prostě nevnímám, že ta kvalita odpovídá ceně. Ale vedení chápu, já na jejich místě bych taky vyhnal cenu nahoru a čekal, co se bude dít.
 
Inferior | Vsetín
12.9.2017, 18:54
 
Reakce na Dery: Takže pivo není. ;(...
Kupodivu to je asi nejlepší Staropramen, co jsem kdy pil..ale za 30 je to šílenost.
 
Inferior | Vsetín
12.9.2017, 17:56
 
Reakce na Dery: Jaké pivo se čepuje při zápase? Děkuju....
Stará promiň (Staropramen) za 30,- :(
 
Inferior | Vsetín
10.9.2017, 21:31
 
Reakce na pokordany: Můžu se zeptat, jak moc vážně brali...
Nějaké flašky či petky jsem na stadionu viděl.. Smajlík
 
Inferior | Vsetín
10.9.2017, 13:09
 
Až na tu obranu, která často nedokázala pořádně vyhodit puk a působila dost chaoticky, skvělý výkon. Souhlasím, že vyvolávat Horčičku v prvním zápase, třebaže chytal jako mág, by nebylo vhodné. Nicméně je fajn, jak zachytal a že prozatím típnul předsezónní pochyby o tom, jestli byl dobrou volbou. Uvidíme časem, nelze předbíhat. Na každý pád včera luxusní zážitek, z atmosféry místy až mrazilo. Těch pár ústeckých kotelníků asi zíralo. Jen tak dál, Vary uděláme Smajlík
 
Inferior | Vsetín
9.9.2017, 11:34
 
Nicméně dík. Smajlík
 
Inferior | Vsetín
9.9.2017, 11:33
 
Reakce na V.h.k: Inferior: Od tri hodin a budou vzdy ote...
No v minulé sezoně o tom vždy informovali zvlášť, minimálně v expresskách ale i na Facebooku. V oficiálním preview k zápasu jsem tuto informaci neobjevil, nebo jsem špatně četl. Smajlík
 
Inferior | Vsetín
9.9.2017, 11:22
 
Od kolika budou dnes otevřené pokladny? Smajlík
 
Inferior | Vsetín
7.8.2017, 17:50
 
Nezapomínejme, že nějací ti zahraniční zajíci jsou ikonami klubu. Markoviče bych z toho vymezil, to exotika opravdu není. Smajlík Za mě ok, proč si nedovolit experimentovat s kvalitou.
 
Inferior | Vsetín
17.6.2017, 15:49
 
Reakce na Jabba: Diskuzi o kupní síle obyvatelstva bych ...
Tak. Smajlík
 
Inferior | Vsetín
17.6.2017, 14:20
 
Reakce na Bady35: Jak už sem psal. Děcka do 130 cm mají ...
Samozřejmě, nikdo neříká, že není možnost volby. Voleb se naskýtá hned několik. Až realita ukáže, která z voleb a u kolika převáží. Já si myslím, že každopádně ze začátku bude o lístky poprask (a toho i vedení využilo a kdo by ale taky ne?), a to i kdyby stály víc. Třeba některá cílová skupina ochabne, ale nebojím se, že se nevytvoří jiná. Ono za ta léta došlo k výrazné obměně návštěvnické/fanouškovské sorty, je to přirozené. Otázka je, jaký bude dlouhodobější trend. Nicméně, ať se netočíme pořád v kruhu, páč mám takový pocit, tak...1. nečekal jsem, že bude stejná cenová hladina vstupného, 2. já sám s cenou jako takovou problém nemám, za 3. chápu, proč tomu tak je (možná mi některé motivy unikají, až tak blízko klubu nejsem), 4. šlo čistě o permice Smajlík
 
Inferior | Vsetín
17.6.2017, 14:09
 
Nehledě na to, že tedy dáváme na misku vah pivo a hokej, ale nebereme v úvahu, že hokejový zápas sloučí obé, mnohdy obé troje (cigára k tomu). Kdo jde na hokej a nedá si pivo? Kdo jde na hokej a nekoupí nic dětem? Takže vlastně utratím za hokej i za pivo, potažmo cigára. Pak je tedy nasnadě volba - půjdu na hokej, ale omezím pivo? Nebo půjdu na pivo a omezím hokej? Racionálnější je první volba, protože za vstupenku si dám v hospodě max. tři piva, což zase není takový rozdíl..tedy pro toho muže, ženská (ne)viditelná ruka domácího trhu už může mít jiný názor. Smajlík No prostě je to složité, ale jak říkám..neviděl bych problém v občasných návštěvách zimáku, v permicích už jo.
 
Inferior | Vsetín
17.6.2017, 14:05
 
Reakce na Bady35: Každá sranda něco stojí. Pokud vyrazí ...
Menšinu tátů může rozhodit vzít celou rodinu na hokej a to i při vyšším vstupném, třeba 100-120..ale permice? To teda jo..málokdo si může dovolit dát jednorázově několik tisíc pryč. Už i já, který si vydělávám pouze na sebe, dumám. Co pak třeba samoživitelé od rodin..přeci jen i ta hospoda je menší zásah oproti permici. Protože to prostě není tak vysoký jednorázový "outcome". Dám si šest piv a šest boroviček v pátek v hospodě = ok. Koupím čtyři permice = OK? Nejde o to, že třeba ta částka nakonec vyváží tu hospodu nebo cigára, ale prostě dám jednorázově pryč několik tisíc, což je existenční. Klíčovými slovy jsou tedy "nakonec" a "jednorázově".
 
Inferior | Vsetín
17.6.2017, 13:45
 
Reakce na oxygene: Jen za mě. Když vezmu v potaz kolik l...
To jsi trošku mimo realitu. A i kdyby za 13k čistého, tak při pomyšlení co z toho musí leckterá rodina uhradit..je mi mdlo. Permice až na posledním místě, jestli na ni vyzbude.
 
Inferior | Vsetín
17.6.2017, 12:59
 
Reakce na Bady35: Netvrdím,že zaplatit za lístek 90,- je...
Zdražení vstupného se čekalo, ovšem, to nikdo nepopírá. Nikdo se nebaví o tom, že by se to nečekalo. To je zcela jiná problematika. 90 Kč může být mnoho pro leckoho. To je druhá věc. A ta třetí věc, co řeším zejména já, je cena oněch permic, což je ústřední problém. Však se podívej, jak je nastaveno vstupné v Budějcích třeba a jaká je cenová hladina permic.
 
Inferior | Vsetín
17.6.2017, 09:50
 
Reakce na Bady35: Pokud se nic nezměnilo,děti do 130 cm ...
A co větší ratolesti, které ještě však nejsou soběstačné a nevydělávají peníz? Ty už by táta dělník na hokej vzít třeba nemohl. Smajlík Permici jsem si letos chtěl zakoupit, ale zřejmě od toho upustím. Ne že bych si to nemohl dovolit nebo že bych měl nějaké ratolesti, ovšem z principu. Zhruba pět ušetřených korun na zápas opravdu není velký motiv, navíc když vím, že třeba ne úplně každý zápas ZČ zvládnu navštívit (kvůli vedlejším povinnostem). Argument "kvalita soutěže bude novým formátem ligy ovlivněna a proto půjdu raději jen na ty nejatraktivnější zápasy" nezastávám, páč z naší strany bude motivace významná tak či tak a chodit by měl VS fanoušek zejména na náš hokej, no ni? Smajlík Na druhou stranu je faktem, že ty peníze fanoušek z velké části jistě vrazí do klubu, což je relativně uklidňující fakt.
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.