DĚKUJEME VŠEM FANOUŠKŮM ZA SKVĚLOU SEZÓNU

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Pardy" |  vypnout filtr
 
18.5.2017, 13:49
 
Reakce na VSH: Brankáři: Petr Hromada (v jednání), Micha...
eliteprospects v tomto není extra přesný, web tam často uvádí že jsou hráči pod smlouvou i na rok 17/18 i přes to že tam jsou na zkoušce nebo že začnou tam přípravu. Spíše bych dal na to co se napíše zde.
 
9.5.2017, 22:59
 
Reakce na FrankZ: Pardy-nezaznamenal jsem příspěvek,kter...
Reagoval jsem jen na to, že tady někdo zmínil že příchozí hráči nevybojovali postup. Chtěl jsem tím naznačit, že ne všichni tím automaticky mají místo v sestavě. Jak píše Muhehee, Dopita do posílení kádru bude mít co mluvit, rovněž se musí brát ohled na nové pravidlo o nasazování juniorů do sestavy a někteří hráči byli vyhodnoceni že prostě se nevejdou do první dvou pětek, nebo tří. Je taky třeba brát v úvahu osobní důvody. Já nechci vedení nějak obhajovat, prostě hledám racionální důvody proč to tak je. Navíc nikdy není řečeno, že ty hráče neuvidíme znovu, ty kteří mají hokej jako "vedlejšák" asi ne, ale kdo ví. Nepřichází rozhodně zatím špatní hráči. Ano obrana bude chtít posílit, jako celý tým. Vyčkal bych prostě.
 
9.5.2017, 22:14
 
Trochu tady panuje hysterie. Moc dobře se vědělo, že po postupu dobrá část mužstva prostě nebude pokračovat. A to nejen z toho důvodu, že se nedohodli s hráči na pokračování, či samotní hráči nechtěli pokračovat, ale taky z toho důvodu, že minimálně jedna pětka (pokud Vsetín nechce hrát na 3 pětky) musí být složena z juniorů. Navíc trochu zamrzí, že se nadává na příchozí hráče jako je Hruška či Podevša. Asi lidi zapomínají jak jeden pomohl zachránit Vsetín v baráži o extraligu a druhý stál u obnovy Vsetína na hokejové mapě. Oba dva mají silný vztah k zdejšímu hokeji a ačkoliv nejsou možná minimálně z pohledu statistiky takovou plnohodnotnou náhradou za Kolaříka či Luku, vedení ví proč je oslovilo a pravděpodobně mají do toho co mluvit oba trenéři. O tom jak Vsetín obstojí ve WSM lize (či jak se to bude jmenovat) se ukáže během sezony. Nepanikařil bych předčasně. A navíc děje se to všude. Třeba taková Jihlava vykopla 12 hráčů včetně Důrase a Dobrovolného, přitom hlavně druhý za klub dýchal neskutečným způsobem. Může nás uklidnit že se vybírají hráči, kteří tady chtějí hrát a kteří si před publikem na Lapači nedovolí výkon odfláknout, jako jejich předchůdci. Jestli se začátek nebo půlka nepovede, pak samosebou každý má právo na kritiku, takto je to třeba brát v potaz.
 
9.5.2017, 11:02
 
Reakce na VSH: Na ČSLH se zase hulilo a od nové sezony b...
Četl jsem nedávno článek s scoutem ze zámoří o výběru do 18 let na letošním MS v této kategorii. Mimo jiné říkal, že ty změny sice vedly k zlepšení výsledků v této kategorii, ale na druhé straně říká, že zde není jednotný systém. Že prostě se zkouší co se ujme nebo ne, chybí prostě trpělivost a důvěra k směru kterým se český hokej ubírá. Další věc je ta, že mezi svazem a kluby absolutně chybí komunikace. Takový Přerov se nedávno vyjadřoval k těmto změnám (viz. odkaz ) a nemyslí si že to zcela pomůže k zvýšení kvality mládeže. Asi ať si o tom udělá každý obrázek sám.
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.