Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "rst" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
rst | Vsetín
18.11.2017, 10:55
 
Jabba: Zítra 22:40 na čt art Jan Steklík a jeho tvorba. (Upřímnou soustrast. )
 
rst | Vsetín
14.11.2017, 16:35
 
.. ééhéh.. Já neumím psát.
 
rst | Vsetín
13.11.2017, 00:33
 
Fansvsetin: taky mě to napadlo, že jej brali, toho metr devadesát, I proto, pro tu urostlost. Smajlík
A trefils to, třeba ten Ďurač mě svou dětskostí na tom profilu, co tu kdosi hodil, dvakrát nenadchnul.
Jirka Hudler klidně hned.
Nemám nic proti subtilním hráčům, jsou kořením, pokud jich není moc.
Pokud si pamatuješ, naše dětinskost mě štvala už v 2. národní, kdy jsem zde psal, že můžeme hrát pěkně, ale pak přijdou ti Goišové a „uhněte děti, teď hrajeme my."
Když se podívám do historie, tak třeba 92-93 (10. místo v 1.NHL) mi nepřišlo, že bychom měli špatný mančaft, mnohdy se na ty hokeje pěkně koukalo a nedal bych na ty kluky dopustit, ale v 93-94 (1. místo, suverénní postup do elh) první, co člověka už v srpnu 93 trklo na prvních trénincích na ledě, bylo jednoznačně optické zvětšení (kg, cm) celého mančaftu. Vlach, Dornič aspol. nebyli hromotlukové a kolohnáti, ale chlapiska to byli, třeba Vlach nám přišel, když se rozjel (tehdy, v 93. ), jako když jede tank.
Jirka Hudler, stejně tak třeba Martin Podešva, nikdy bych si nedovolil něco proti jejich umění říct, právě naopak.
Ale celkově, když mám porovnat náš mančaft s ostatními v první národní, často mi naskočí ta parafráze ´co je malé, to je milé, co je moc malé, je ... .´
O tom chození a zavazení před soupeřovou bránou ještě, to mi zase naskočí baráž 06 s Ústím, první zápas jaloví, Málek vychytal nulu, všechno viděl. V druhém zápase snad v 1. minutě si Stantien stoupnul k Málkovi (poprvé v baráži) a světe div se, hned z toho byl gól. Cosi mi říká, že hrát se to “jen tak", bez možnosti sestupu, že ten Stantien by k tomu Málkovi nikdy nepřijel.
Proto jsem přesvědčený, že nezavést tuto sezónu to hloupé pravidlo nesestupování, že i naši boys by to hráli úplně jinak.

 
rst | Vsetín
12.11.2017, 09:02
 
Zde je IMHO jádro pudla. V profihokeji je těch +-metr devadesát už nějakou dobu standard. Chtít na tento trend vyzrát tím, že na to půjdeme hokejově s chlapama o hlavu větší jak kýbl, je utopie.
 
rst | Vsetín
9.11.2017, 22:13
 
Jankolarik: za ten rozhovor, kde jsi řekl, že postup se Vsetínem byl 5x víc než s Havířovem, 10 palců nahoru Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík
 
rst | Vsetín
9.11.2017, 22:04
 
* Sezónu 16-17 měl ostatně taky výbornou.
(A hlavně: zlomil odpor Kopřivnice v prvním zápase play off! Smajlík
 
rst | Vsetín
9.11.2017, 21:59
 
A to já si asteriska vždycky rád přečtu. Smajlík
Ale pokud to, že tu jankolarik napsal info, o kterém jsem si myslel, že ví všichni, bude mít za následek zmizení nicku zastance69, tak super. Smajlík
(Finstrlátka jsem měl rád, při prvním působení za dob farmy Zlína udělal větší dojem Ondráček, když přišel podruhé (ze Šumperka), přál jsem mu úspěch, autor FV na tehdy prvním tréninku prorokoval, že bude velkou posilou, což se potvrdilo, zejména play off 16 bylo z jeho strany famózní. )
 
rst | Vsetín
9.11.2017, 17:50
 
* veškerou soudnost
 
rst | Vsetín
9.11.2017, 17:48
 
P.S. ty vaše „koláče" a „hroudy", nic proti nim, už si vy, co jste ztratili soudnost, strčte někam.
 
rst | Vsetín
9.11.2017, 17:44
 
1. Úkol číslo jedna: dosáhnout toho, aby slova vsetínské hymny „tací sa nerodí na rovině, co rostú na horách na Vsetíně" v budoucnu nebyly zavádějící. Už v druhé národní mě iritovalo, když přijel Přerov (Prostějov, Havl. Brod) a jejich hráči byli o hlavu větší.
Teď je to tak se všemi týmy. Tací sa nerodí na rovině... a pak vylezou ze dveří ty naše mimina. Bodejť bychom nebyli předposlední.
2. Skutečná pecka je, že VSETÍN, ač předposlední mančaft(!), má největší venkovní návštěvnost! To je NĚCO. Netušil jsem to a jsem moc rád, že to v rozhovoru zaznělo. Až člověk zalituje, že nejsme poslední, protože dle mě největší venkovní návštěvnost na poslední mančaft by bylo světovou raritou napříč sporty.
3. Jak psal někdo „ještě že se nepadá": Právě naopak. Škoda přeškoda, že se nepadá! Bez sestupování může být za kolo, za dvě po sezóně, být zachováno pravidlo sestupu, sezóna by po.alu a jistě gradovala, navíc by trenéři nepřišli s hovadinou „budeme hrát hokej" (v našem případě spíš "hokej", protože zatím to hrajeme tak, jako jsem to hrával s kámoši na dvoře - taky jsme nelezli před bránu, aby nás to netrefilo, příp. abychom nedostali ťafku) .
 
rst | Vsetín
6.11.2017, 13:02
 
(Flašare, neměl jsem na mysli přesné znění, šlo mi o krédo té zkratky, které chlapci vyznávají 100%.
.
.
.
Vrabci si cvrlikají na střeše a jedna paní povídala, že jakmile vyhlásíme útok na play off, posílí nás Jirka Krytinář. )
 
rst | Vsetín
4.11.2017, 08:48
 
Kravina. Kluci na zábradlí okolo Čerta a Lišaje mají +-20 a ví vše podstatné, včetně SFAKZZ.
 
rst | Vsetín
3.11.2017, 18:48
 
a ten chuj s vyplazeným jazykem Smajlík jak se tam dostal, to nevím, nemá tam co dělat
 
rst | Vsetín
3.11.2017, 18:46
 
* VS-AZ 2:1 z března 91
** tak je atmosféra v . - místo tečky něco hanlivého Smajlík
 
rst | Vsetín
3.11.2017, 18:41
 
Kdepak, PesPes a jeho parta by jim ukázali.
A když napsal ´a´ , třeba dodat i ´b´, a to je třeba to, že spousta těch nových fans Vsetína, kteří hokej na Vsetíně objevili v 94, 95. roce (a kteří se teď můžou sami ze sebe posrat z toho, že chodili na Lapač už před 20 lety, což muselo dát velkou práci: chodit na TOP hokej v Evropě) neuměli ani nastříhat noviny, natož ušít vlajku nebo uplést šálu. A na atmosféru rovnající se Vsetín-Havířov jsem v elh stejně čekal marně, ač byla úžasná. Blížilo se tomu pouze čtvrtfinále s Litvínovem 95.

Scouser: ano, ale kolik jich je? 3?, 5?, 7?, 11, 20?
Tito nepřijít a nedonést zbytku vlajky pod rypák a neříct jim, co dělat, tak je atmosféra na Lapači, i přes doufám jistě snažícího se PsaPsa a jeho 3000 fanklubáků, v .
Kdepak, já na dobu, kdy fanáti nosili tašku nastříhaných novin, kdy na Lapači co chvíli nad kotlem sněžilo a po konci utkání byly na tribunách závěje papírů, že se v tom člověk brodil, kdy fanáti si nosili vlajku na rameni na smetáku a když lotelníci svými prapory začali mávat, šlo o úžasné vizuální představení (do 93. roku) nedám dopustit.
 
rst | Vsetín
3.11.2017, 16:27
 
Sui, jasně že jo. Štamprla kofoly mě nezabije.
 
rst | Vsetín
3.11.2017, 15:36
 
Jak se potkáme, prozradím za dvě karamelová lízátka.
 
rst | Vsetín
3.11.2017, 15:04
 
SFAKZZ
 
rst | Vsetín
3.11.2017, 14:44
 
Chytněte se za ruce a skočte do zdi. Předtím však nasaďte paruku a zařvěte si něco nepěkného o Spartě a Praze.
 
rst | Vsetín
3.11.2017, 13:20
 
PsePse, GRATULUJU & BLAHOPŘEJU! Smajlík

ČERT & týpci na zábradlí: to je výzva! Jednou to zkuste prosedět v hostinci a nechat to na bedrech Psapsa a jeho 3000 friends.
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.