Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "rst" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
rst | Vsetín
19.1.2018, 16:02
 
* na olomoucký parádní staďák jsem zapomněl. Že.mu ale „fanoušci říkají Kohoutí plecharéna", tomu moc nevěřím. Plechárna, ne?
 
rst | Vsetín
19.1.2018, 15:58
 
Děkuji vám za vysvětlení, že je fakticky z Brna.

Asterisk: já to tak myslel, že být fandou Třebíče musí být za trest s Jeklem i bez.


Jabba, k těm elh stadionům:
Genius Loci bych hledal v Litvínově, Jihlavě, ve Zlíně (Malý velký hokejista parádní film mmch), taky v Plzni, Brně, snad i ve Vítkách, rozhodně ne v Liberci, Třinci a v Praze v té moderně. Tam bych hledal možná hambáč a coca colu.
Třeba Třinec posečkat o chvilku s přesunem ze svého starého zimáku (tam bývala teprve kosa Smajlík ), to finále s Litvínovem by urvali a Třinec by měl o 1 titul víc IMHO.
 
rst | Vsetín
19.1.2018, 14:42
 
Když jsem napsal A, musím napsat i B:
pokud vedení tímto chtělo i oslabit soupeře a zabojovat i takhle o příp. 7 flek (vyhnutí se Budějovicím v play off?), jedná se samozřejmě o TAH jako kráva.
(Dle mě to mohlo počkat do léta. )
A za C: už léta si říkám, že být fandouTřebíče musí být za trest.

Gerard: kvůli těm tupounům z fb by snad bylo i k něčemu dobré, aby ze začátku připomínal cedník, pravda. Smajlík
 
rst | Vsetín
19.1.2018, 13:52
 
... mně už to hostování Pavlenky z Brém přišlo takové... nic moc.
 
rst | Vsetín
19.1.2018, 13:45
 
Proč bych se zlobil? Trapné je to. Kontinuita: 0. Ale nevadilo by mi to, kdyby přitáhl já nevím z Kadaně nebo z Aše, ale přímo od soupeře kousíček nad námi, rivala, to se mi prostě nelíbí.

 
rst | Vsetín
19.1.2018, 13:26
 
Chudáci fans Třebíče... Smajlík
 
rst | Vsetín
19.1.2018, 13:25
 
To s tím jetelem je teda 10x větší hnus než pokuta od svazu. I když fans of play off hýkají nadšením.
Má to nějaká pravidla ta liga?
 
rst | Vsetín
18.1.2018, 12:22
 
... na stání konfetu a na sezení dým, kterýmžto činem budu vyřazen ze Síně slávy IN MEMORIAM a místo mne tam vstoupí Jarda Balaštík.
 
rst | Vsetín
18.1.2018, 11:30
 
* místo Matthewa v obraně NSM pochopitelně
 
rst | Vsetín
18.1.2018, 11:28
 
Reakce na Gerard: RST: Taky je mi divné kolik lidí vždyc...
... jo, a než mě trefí, hodím na stání konfetu a na sezení dýmovnici.

Jo jo, je to sranda, jak se někteří proti historickým okénkům rozčilují. Přitom nebýt třeba zrovna vyhrané baráže o elh 94 (kterou jsi vzpomněl Ty), většina těchto by třeba vsetínský hokej vůbec nezaznamenala a nyní bychom si tu diskutovali ve složení
Plha
Matthew VSH
Matthew rst Gerard
Smajlík
 
rst | Vsetín
18.1.2018, 11:13
 
Reakce na pavelmikel: Horčička nebyl vůbec dobrý ...a pr...
Kdyby se ti to chtělo sekat co nejvíc!
(Zlo tady ta doba, kdy je všude kamera fakt. )

Donovan: po Třebíči všichni trenéři od displejů nadávali, nechtěli dát trenéři mančaftu impuls?
Ještě doplním k P.S.:
Přesilovky - překvapení můžouu být pouze INfanoušci, co objevili po letech hokej na Vsetíně. My labužníci, co víme, že přesilovky byly zbraní hromadného ničení naposledy za Pardavého s Dopitou, jsme si za těch 17 letna krédo "hlavně nedostat" již zvykli.

Rozhodčí - nadávky nechávám jiným.
(Překvapil mě ten Šob, on píská první národní, to čumím.
Lidi můžou být rádi, že to nepíská Zbrany... Smajlík )
 
rst | Vsetín
17.1.2018, 23:20
 
Donovan7979: to P.S. jsi napsal z jakého důvodu? ´Teď´ se tu neřeší?

Tak jen příspěvky k ´teď´ ode mne:
Horčička - dle mě má dostávat přednost před Šurým. Zastávám názor od začátku sezóny.

Mrňavost mančaftu - iritovalo mne 10(?) let, po příchodu trojky Beránek, Protaseňa, Kopta jsem mavýsost spokojen.

Kucharczyk: dle mě pan hokejista, zastávám se stále proti divnolidem. Stejný případ Frolič.

Slováček: čekáme gól proti nějakému soupeři.

Play off: dle mě hrajeme od začátku prosince, resp. od příchodu trojice Beránek, Kopta, Protaseňa

Ohně: názor přidán na konkrétní vybídnutí a dotaz.

Pokud ti vadí vzpomenutí baráže s Ústím, máš to přeskočit a nečíst to, moderním jazykem: roluj.
Možná ti vadila má vzpomínka útoku z před 30 lety Tabara Stuchlík Pecivál. Jdi za vedením a zeptej se, proč řeší, co bylo.
(Nevím jak to mají ostatní pamětníci těch úchvatných 35 posledních let vsetínského hokeje, ale já s každým vzpomínáním úplně ožiju Smajlík )) - zároveň jsem rád, že v té dyni aspoň něco - pravda, k ničemu užitečnému nepotřebnému, ale přece jen - pořád JE! Smajlík ))

Antihorčičkovcům: jenom s Ústím čapnul 11 bodů, nemýlím-li se(?)
 
rst | Vsetín
17.1.2018, 06:29
 
Gerard: Smajlík
To o tom, že všichni ví o 6 titulech, ale málokdo o heroickém výkonu a úspěchu odepisovaného týmu, který byl následně zašlapán a zadupán, kurnik to se Ti móc povedlo! Smajlík A i hokejisté a trenéři říkají, že hrát baráž a o titul je, co se nervů týče, sto a jedna, nebe a dudy. Při titulech jsem měl nervy na špagátech vlastně jen při posledním ve čtvrtfinále se Zlínem - jak média (Koštiřík hlavně Smajlík ) je bala do Kameše a vlastně do celého mančaftu...
A díky.
S tím postupem do elh - já to mám mezi těmi všemi postupy a tituly a baráží v hlavě na pomyslném žebříčku zážitků šoupnuté někde spíše níž, asi hlavně proto, že jsme to projeli jako nůž máslem a ani si nepamatuju nějakou krizi - těžší období. Ale jo, taky to byla pecka, už jen když si vzpomenu, jak nás posílil na baráž Kapusta (1. lajna Mařák - Kapusta - Forch), do té doby jsem od někoho tak dobrý a kvalitní hokej neviděl.
 
rst | Vsetín
16.1.2018, 12:16
 
Vyhráváš ořezávátko a pastelky. Smajlík
 
rst | Vsetín
16.1.2018, 11:42
 
Sui: ne ne ne, nebylo by lepší, kdybychom spadli. Nyní ny to jistě nebylo tak dobré, jak to ke po těchoc letech ve 2. národní.
A hlavně si můžeme říct (aspoň já a mladší), že jsme nikdy nedopustily sestup Zbrojovky sportovní cestou, což je zázrak.
 
rst | Vsetín
16.1.2018, 11:17
 
.. a na tom 4. zápase asi nejlepší výletní sestava v historii Vsetína. Když se ty 2 bandy (jedna co tam byla od 3. utkání a druhá co přijela na 4. zápas) potkaly a pak se šlo ve 100+ lidech na zápas, pecka. Bez jediného dresu a snad i šály. Smajlík
 
rst | Vsetín
16.1.2018, 11:04
 
* Ubla
 
rst | Vsetín
16.1.2018, 11:04
 
Sui: to jsem právě po tom tanečku s maskotem dorazil po večerní pouti Ústím až na nájezdy. A přímo na gól bráchy Jacka a pak jen nevěřícně zíral, co tam Sasu předváděl za kouzla.
Scouser: tuším, že to ale byl Richter na střídačce, ne za mikrofonem(?).
Muhehee: od drbanů z Želechovic, Otrokovic, Ua, Lípy a Vizovic to teda "sedí", ale dobré.
 
rst | Vsetín
16.1.2018, 10:15
 
Scouser: osobně řadím vyhranou barage na roveň prvního titulu.

(A ten 6. zápas u nich, kdy jsme vyhráli 1:0, přičemž rozdíl střel na branku byl tak 50, o čemž jsem právě psal, tak fakt ten Antoš, se divím, že nás nechtěl přetáhnout hokejkou nebo bruslí v ruce vyjet po krku.. A ten Richter, jak tomu Hölzlovi vysvětloval, že Vsetín to právě hraje dobře, že „Vsetínští ví, že Hovi dnes nic nepustí, tak nač se někam hnát." Smajlík - viděno po příjezdu asi za 2 dny ze záznamu na čt4, tak jsem si mistra světa z 85. roku Richrra velice považoval. )
 
rst | Vsetín
16.1.2018, 08:09
 
Gerard:
Co se týče prohry „kvalitnějšího mančaftu", byla One Man Show Sasu Hoviho v baráži zcela mimo kategorie. Ústečtí fans namlsaní výkony Červenky, Antoše, Sýkory (tehdy jsem byl z jeho hry přímo unešený, v současnosti kapitánuje v Přerově) a v brance posíleni mágem Málkem
ze Slavie museli být teprve rozčarováni.
Ale mimo Sasu zaslouží i po letech poklonu celý mančaft. Situace byla na hony vzdálená té dnešní, kdy platíme za ten sympatický tým z dálného Východu, kde se i ve 21. století stále povzbuzuje hlasitěji než kde jinde a televizní a jiná média zde skutečně jezdí jak za folklórem do skanzenu a píší veskrze (dokonce i Koštuřík!!!) pozitivně.
Tehdy přesně naopak - až na pár výjimek (spolukomentátor Pavel Richter např. ) nás mimo fans VS chtěli všichni vidět ponížené a zničené. Bylo to proti všem. Navíc: z baráže se opravdu padalo. Šlo o bytí a nebytí klubu.
To byl morál!
Cosi mi říká, že Sasu mi dal na ledě gólmanskou hokejku, já ji dal tehdejší fanynce No1 Kettu a ta ji snad dala mladičkému Ufonovi na hokejbal(?)
Každopádně 1 žlutou tkaničku (vymotávali jsme je s panem L. Kondorovi snad půlhodiny před zimákem z bruslí) jsem nedal nikomu.
Dost v mých očích však tehdy stoupnul Antoš, právě po zápase před zimákem si s náma velce "užil" a ustál to. Po těch letech musím přiznat, že být hokejka a po takové prohrané válce nějací pazdráti do mě takhle rýpat, tak...


MYKY: k bodu 3:
Vylezli z nor po sto letech a někteří zejména na fb fanstr. skutečně svými imbecilními moudry dělají ostudu, čímž devalvují jinak pěkné počty VS venku.
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.