Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Jabba | Austerlitz
3.9.2017, 14:24
 
 
pavelmikel | Vsetín
3.9.2017, 10:24
 
No na nich ČD nezbohatnou
 
KLC | Vsetín
3.9.2017, 07:45
 
Reakce na nickslotr: https://www.facebook.com/events/474...
Aspoň bude pořádná atmoška Smajlík Smajlík
 
subni | poprad
2.9.2017, 22:52
 
967 permanentek
 
nickslotr | Vsetín
2.9.2017, 22:14
 
odkaz

Asi jinej gang
 
 
johny4evervsetin | Vsetin
2.9.2017, 08:50
 
Smajlík No bude to zajímavý,sem zvědav jak to dopadne....ono se tešime na novu sezonu a k hokeji pivo a bars jaka PET lavev patří o kalíšku na Lapači už ani nemluvím.Ono se bohužel stale a všude najde nejaky IQ nula který nespolkne prohru nebo nekdy špatne rozhodnuti rozhodčího.Si představím jak tam bude šacovat 3000 našich pristi sobotu...ježiš maria...abych šel na lapač už va 12:00 hod.A bych byl zvedavy kde skončilo zboží ktere bylo vyklizeno z tašek bo večer tam veknu noha nebyla od security aspon ja sem nikoho nevidel....tož ani vodu z vodovodu na Lapač to je hnus velebnosti!!!
 
2.9.2017, 08:36
 
Reakce na Tony83: Asi reakce na toto. To si teda hodně p...
Stadion je městský a politici z radnice určují jak budou vypadat bezpečnostní opatření, takže co jste si zvolili to máte. Nezapomeňte na to až teď půjdete k volbám!
 
nickslotr | Vsetín
1.9.2017, 17:09
 
Budeme posílat loďky s butilkama po potůčku Smajlík Smajlík

Stačí,že už se neprodává v bufetě tvrdé,co chcou ještě zákazat??
 
VSH | Jedině VSETÍN
1.9.2017, 14:47
 
Prodej balených potravin (nanuky) a nápojů (voda v PET lahvi) ovšem podléhá EET již nyní ve 2. vlně (maloobchod – od 1. 3. 2017)
 
1.9.2017, 12:24
 
Tak to bude zajímavé, jak se všechny plucky budou pít před branama a jak to potom bude uvnitř vypadat 😁 potom bude security běhat 😁
 
johny4evervsetin | Vsetin
1.9.2017, 12:08
 
Reakce na Tony83: Asi reakce na toto. To si teda hodně p...
Ano tohle už tam bylo včera pred zapasem...budou neco menit za řádu...
 
1.9.2017, 11:45
 
Asi reakce na toto. To si teda hodně pospíšili.
BEZPEČNOSTNÍ SEMINÁŘ
včera
Vedení VHK ROBE Vsetín se zúčastnilo velkého bezpečnostního semináře zaměřeného na bezpečnost při organizování hokejových utkání v rámci ČSLH. ČSLH úpravou soutěžního, disciplinárního řádu a uspořádáním semináře reaguje na nepřípustně se rozmáhající situace ohledně chování diváků na zimních stadionech, zejména v posledním ročníku 2016 - 2017. Klub bude reagovat vypracováním nového návštěvního řádu zimního stadionu Na Lapači.
 
johny4evervsetin | Vsetin
1.9.2017, 11:09
 
Reakce na Bonus: Nevíte někdo, proč byly včera osobní pr...
Tak to by me taky zajimalo,videl sem rozhorčenych lidi až až.Paní dle toto jak sem dobře rozumel musela chudák vyndat z tašky obědovu dozu z práce jak tam jela...no prasárna.Jako hosté at nas kontrolují..OK ale doma at to je postaru jak bývalo.Sem zvedav jak se budou odevzdávat plucany se slivovicí co tam bude pak.Doufám že vysvetlení dostanem.Jak by to bylo tedy takhe že vstup je se vstupenkou tak at jedu do ..... přidu o hodne fanoušku.Asi tak muj nazor.
 
1.9.2017, 10:53
 
Nevíte někdo, proč byly včera osobní prohlídky na přípravě a musely se odevzdávat plastové láhve, když se ty samé dají pořídit za draho v bufetu?
 
Pejk | Vsetín
1.9.2017, 06:40
 
ostuda
 
scouser | SVVT
31.8.2017, 22:28
 
Reakce na tony83: To je sasek. Nevim, odkud mas tento ro...
Je to na stránkách SK Třebíč.
 
31.8.2017, 21:56
 
To je sasek. Nevim, odkud mas tento rozhovor, ale tady mluvi jinak. Smajlík
Věděli jsme, že Vsetín bude doma strašně silný, což se taky potvrdilo. Dvě třetiny byli domácí lepším týmem, uměli si vytvořit tlak. Párkrát jsme na to nedokázali zareagovat, ale následně jsme vždy vstřelili branku. Ve třetí třetině jsme hru srovnali a chvilkami byli možná i lepší, byli jsme na tom lépe fyzicky. Domácí hnali výborní fanoušci. Musím říct, že výborní byli také rozhodčí, protože nepodlehli atmosféře a řekl bych, že v sezóně se máme na co těšit.
 
scouser | SVVT
31.8.2017, 21:39
 
Reakce na Muhehee: Jaroslav Barvíř – SK Horácká Slavia T...
Zdá se, že se Barvíř ujal funkce Flašarova nástupce pro roli lidového vypravěče. Panu trenérovi bych spíš doporučil prostudovat pravidla ohledně střídání pětek. Sedm hráčů na led opravdu poslat nemůže. Smajlík
 
Muhehee | Apple
31.8.2017, 21:03
 
Jaroslav Barvíř – SK Horácká Slavia Třebíč: Věděli jsme, že Vsetín na nás vletí a bude hrát nátlakový hokej. To se i potvrdilo, domácí hráli tvrdý hokej na hranici pravidel, někdy i za ní, což jim bohužel rozhodčí tolerovali. Vsetín bude spoléhat na domácí prostředí a doma bude asi velmi silným soupeřem, kde rozhodčí občas podlehnou atmosféře. My jsme ale tento tlak ustáli, šli jsme do vedení a pak jsme vždycky dokázali na branku domácích reagovat a držet vyrovnaný stav. Dvě třetiny byli domácí aktivnější, měli odražené puky a vyhrávali osobní souboje, Ve třetí třetině jsme podle mého názoru byli v těch to situacích lepší my a byli jsme na tom i lépe fyzicky. Teď v pátek dáme klukům jen dobrovolný trénink a je před námi poslední volný víkend před startem soutěže. Hráči si potřebují dobře odpočnout, mají za sebou náročné období. V týdnu se pak zaměříme v trénincích hlavně na naši hru, budeme pracovat hlavně na přesilovkách, forčekingu i práci v obranném pásmu. Tož to Su rad ze ustálí tlak z atmosféry v přípravném zápase Smajlík
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.