DĚKUJEME ZA PODPORU V SEZONĚ 2017/2018 A TĚŠÍME SE NA DALŠÍ SPOLEČNÉ ZÁŽITKY

Zveme vás na sportovní odpoledne s VHK v Kateřinicích

před 2 dny • Redakce
Po roční odmlce, kdy se bujaře slavil postup do WSM ligy se vrací oblíbené sportovní odpoledne s VHK. Valašský hokejový klub si dovoluje pozvat hráče všech kategorií a jejich rodinné příslušníky, partnery klubu a fanoušky na tradiční sportovní odpoledne, které se letos koná v sobotu 28. dubna v areálu fotbalového hřiště v Kateřinicích. Začátek programu je ve 14 hodin. Opět bude možnost "hromadného" odjezdu na kolech ve 13 hodin od zimáku na Lapači. Pojďte si s námi zasportovat a pobavit se! Zajištěno je bohaté občerstvení a můžete se těšit na sportovní soutěže, skákací hrad pro děti nebo miniturnaj ve fotbale.
Zveme vás na sportovní odpoledne s VHK v Kateřinicích
Nábor mládeže

Anketa

Probíhá baráž o extraligu. Který tým byste si nejvíce přáli, aby byl naším soupeřem v další sezoně?

293 hlasů
Tip: camping & outdoor