Ptejte se: Redakce a webmaster

Potřebujete se něco dozvědět? Objevili jste na webu chybu? Máte námět na zlepšení těchto stránek? Pak je tu pro vás tato rubrika!

prosím nevyplňovat

kód získáte zde
Otázky | Odpovědi Vyplňte prosím všechny kolonky.

Dříve než se rozhodnete položit otázku, projděte si prosím dotazy, které před Vámi napsali jiní uživatelé. Zbytečně pak nebudete opakovat již položené otázky a jistě tím ušetříte jak svůj čas, tak čas dotazovaného. Děkujeme.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 3539 odpovědí v této kategorii celkem.

Radka (radka.orsagova@centrum.cz - Vsetín) 13.8.2004, 17:58
Kdy se dočkáme těch slibovaných změn na webu? Sezona už pomalu začíná a jste pořád tam kde jste byli......

Odpověď:
První změna: nová pozadí na plochu. Další budou následovat do startu nové sezóny (nový design, MMSky a další multimedia atd.) a také během ní. Nakonec i tato rubrika je jednou z nových věcí na webu. AK.
VSE (Vsetín) 14.8.2004, 09:22
Zdarec. Kdy se v sekci "TÝM" objeví aktuální sestava?Zatím je tam stále jenom loňská a to ještě neúplná. Díkas.

Odpověď:
Kompletní sestava bude doplněna v okamžiku, kdy klub anoncuje soupisku na novou sezónu. Běžně se tak děje asi týden před startem extraligy. AK.
van (ant.and@seznam.cz - Blovice) 15.8.2004, 18:14
Je to fajn o hodně se to zlepšilo ,když jsme byli mistři tak tady takové stránky nebyli
a to nemluvím ani o tom že se člověk který nebydlí na Vsetíně nedověděl o přepravných zápasech dik za bydle stránky

Odpověď:
Děkujeme. Za mistrovských let však panoval doslova internetový pravěk ;-). AK.
Fanynka Vsetína (Vsetín) 15.8.2004, 19:17
Chtěla bych se zeptat,jestli by nešlo zavést něco jako dotazník s hráči,jak to mají na stránkách HC HAMÉ ZLÍN.Předem děkuji za odpověd.P.S. Bylo by to moc fajn,protože o některých hráčích skoro vůbec nic nevíme.

Odpověď:
O dotazníku ve stylu oblíbených jídel atd. neuvažujeme, pro novou sezónu doznají změn pouze hráčské (kariérní) profily. AK.
Markéta 16.8.2004, 19:43
Stačilo by obnovit rubriku Na ráně je... . Myslím, že by se nikomu z hráčů nic nestalo, kdyby si na hodinku sednul k poítači a odpověděl na dotazy. Ale je to jenom můj názor.

Odpověď:
...o tom narozdíl od dotazníků uvažujeme velmi aktuálně...:). AK
Fanynka Vsetína (Vsetín) 17.8.2004, 14:50
Dobrý den,chtěla bych se zeptat,kdo odpovídá na tyto dotazy.Děkuji předem za odpověd.

Odpověď:
Jak již název rubriky napovídá, na tyto dotazy odpovídají členové redakce, příp. při "technických" otázkách webmaster. VT. (pozn. zkratky značí začáteční písmena jmen členů redkace - AK:)
ondrej kaufman (vs) 18.8.2004, 12:09
bylo by dobre kdyby se vam podarilo upravit data zapasu i na wallpaperech ... asi by se podle toho hodne blbe orientovalo a tyto wallpapery jsou opravdu super napad ... kdo vymyslel ty MISE :) ???

Odpověď:
Upravovat data na wallpaperech je skutečně piplačka, ale vzhledem k posunu začátku extraligy asi nebude zbytí. Mise byly vymyšleny v náhlém hnutí (mé;) mysli s lehkou inspirací wallpaperů některého týmu z NHL, teď už přesně nevím kterého. AK
Lukáš Mlejnek (Lukas.Mlejnek@seznam.cz - Kostelec nad Orlicí/VSETÍN) 19.8.2004, 21:36
Dobrý den, je dobré že jste udělali odpovědi webmasterů, protože mnoho otázek šlo špatným směrem. Já bych se chtěl zeptat jestli se na stránkách objeví videa ze zápasů.A ještě bych se optal zdaly se objeví historická kanadská bodování.

K soutěži Superdres – ta soutěž byla velmi dobrá.Ale mám jednu otázku – jaktože návrh č.1 byl upraven a dva moje dresy ne?Netvrdím, že moje návrhy byly lepší, to je věc názoru, ale jeden upravit a ostatní ne to je trochu divné.Máte nějaké vysvětlení?
A kdy by tak mohla přijít výhra? Dík

Jinak práce webmásterů je výborná jen tak dál.Jste jedničky!
S pozdravem Lukáš Mlejnek

Odpověď:
1. videa ze zápasů: v tento moment nejsem schopen říct ano nebo ne. Pro dostatečně kvalitní výstup potřebujete člověka, který nedrží kameru poprvé v ruce, má na takovou práci čas, pak i technické možnosti záběry stříhat, komprimovat a odeslat na web. Protože není v našich možnostech si někoho podobného platit, museli bychom tento servis zařizovat sami, což při současném složení (a vytížení) redakce není reálné. Ale věci se pochopitelně mohou změnit k lepšímu.

2 dres: Autor návrhu dresu, který nakonec získal nejvíce hlasů, zaslal do soutěže nejprve jednu variantu, kterou v jejím závěru ještě poněkud modifikoval - ne však natolik, aby se jednalo o zcela jiný návrh, čemuž jsme vyhověli. Každopádně i na vítězném návrhu bude ještě do startu extraligy provedeno několik úprav - např. kvůli potřebám BPA nebude (bohužel) na rukávech číslo. Ohledně vaší výhry Vás ještě kontaktujeme - vydržíte to ještě nějaký ten den? :). -AK-
Lukáš Mlejnek (Lukas.Mlejnek@seznam.cz - Kostelec nad Orlicí/VSETÍN) 20.8.2004, 22:13
Alec: Tím je všechno vyřešeno.
Škoda, že ty vidae asi nebudou:-((.

Ty MMS jsou suprový, skvělá práce! Už mám stáhnutý.Jaký budou ty melodie(Dů Valaši Dů, Vysoký jalovec)?

Dík, jen tak dál:-)

Pár melodií bude...:) -AK-
dave_no (dave_no@seznam.cz - BRNO) 21.8.2004, 11:26
Chtel bych podporit navrh na videa, i kdyz to asi nebudu :( a neslo by na stadion dat nejakou webkameru ktera by automaticky hazela obraz na internet? To by nebyl problem ne? Průměrná kamera stoji pres jeden tisic a zapojit aby to slapalo by vam nemelo delat problem ne?

Odpověď:
Webkamera by zřejmě problém nebyl, ale co byste měl ze zápasu, když by fotky vypadaly přibližně takhle?. -AK-
Další stránky
123456>>