Ptejte se: František Zúbek

Fanzóna  |  Ptejte se  |  František Zúbek

Je za námi první offline rozhovor roku 2012. Slovenský útočník ve službách Vsetína František Zúbek odpovídal na otázky, které jste posílali během týdne. Dozvíte se například, jak si František žije, co ho baví, jak vnímá atmosféru, které má rad filmy a spoustu dalších věcí. Nejlepší střelec Vsetína například přiznal, že ze svých dosavadních angažmá je pro něj nejlepší Vsetín ve všech směrech.

František Zúbek na závěr poděkoval fanouškům:

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 45 odpovědí v této kategorii celkem.

FERO! 9.1.2012, 19:05
fero ako se ti lubí na valašsku?

Odpověď:
Lubí sa mi, nemám si na co stěžovat.
Vojtech13 (whk@centrum.cz) 9.1.2012, 19:07
Jak vnímáš atmosféru na Lapači při zápase?

Odpověď:
Na Lapači je skoro vždy atmosféra výborná a já to vnímám na 100%. Rád si to užívám :).
MYKY (.) 9.1.2012, 19:10
Co piješ?

Odpověď:
Alkohol moc nemusím, ale např. když donesl na předvánoční posezení pan Palatý vaši slivovici, tak sem ji zkusil a palec nahoru :).
Miroslav (RobikKenvelo222) 9.1.2012, 19:11
cau co rikas na fanousky Vsetina?Jaky na ne mas nazor a jak je vnimas?Co nejradeji delas ve volnem casu?

Odpověď:
Čau, fanoušci Vsetína jsou skuteční fanoušci, jak se patří :). V jednom rozhovoru jsem řekl: „Kdyby nás tak přišlo podpořit více lidí.“ Nyní na tuto větu říkám NE. Mně bude stačit, když budou chodit ti praví fanoušci, co byli na prvním domácím zápase v novém roce s Opavou. Byli fantastičtí, povzbuzovali nás po čas celého zápasu a to je výborné. Děkuji jim za to, ve jméně celého týmu :). Volný čas se snažím trávit s přítelkyní :).
Tonda (Tondosss@seznam.cz) 9.1.2012, 19:15
Hraješ florbal?

Odpověď:
Zkusil jsem to. Hráli jsme i přes letní přípravu, ale víc mi asi vyhovuje hokejbal.
Dekovnik (manikusy@seznam.cz) 9.1.2012, 19:17
Zdar, chystáš se zůstat i v další sezóně? Dík za odpověd a přeju hodně golů :D

Odpověď:
Zdar, já strašně rád vyhrávám, a když se tuto sezonu zadaří, tak rozhodování bude lehčí :). Díky za otázku.
martin (mart.adamek@seznam.cz) 9.1.2012, 19:27
hoj,jak dlouho chceš působit na vsetíně a jak se titu libí,a přeju hodně golů

Odpověď:
Ahoj, líbí se mi tady po všech stránkách a uvidíme :) Děkuji
Větroplach (lukvalero@seznam.cz) 9.1.2012, 19:27
Zdar, nevěnoval by si treba nam fanouškům svoji přelomenou hokejku ?? dík za odpověď . Jinak ať se daří.

Odpověď:
Ahoj, škoda že tato otázka nepřišla, tak před dvěma týdny, kdy sem své tři zlomené hokejky odevzdal. Momentálně nemám žádnou. A nafasované hokejky, které zlomíme, musíme odevzdat. Jestli bude možnost, rád fanouškům hokejku daruji. Díky :).
Renda69 (sherhinho@seznam.cz) 9.1.2012, 19:31
Cau chces zustat na vsetine i nadale?? nemas treba ted v prubehu sezony nabidky s jinsich klubu??dik za odpoved at se dari

Odpověď:
Ahoj, na Vsetíně se mi líbí. Byl bych rád, kdyby sezona dopadla co nejlépe a potom by moje rozhodování bylo lehčí :). Nabídky momentálně neřeším, i když nějaké jsou. Díky :).
Sabina (sr8@seznam.cz) 9.1.2012, 19:32
Ať se daří! :)