DĚKUJEME VŠEM FANOUŠKŮM ZA SKVĚLOU SEZÓNU

Výsledky 2.ligy

SEZONA:2016/17 | 2015/16 | 2014/15 | 2013/14 | 2012/13 | 2011/12 | 2010/11 | 2009/10 | 2008/09 | 2007/08 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny BRE FRM HAV HOD NJI OPA ORL PRE PRO SUM TEC UNI UUH VAL VSE
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
  • Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.
  • Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy
KoloDatumDomácíHostéSkore
 
36 ne 20.2.2011 Vsetín Uničov 8:3
 
40 ne 13.2.2011 Opava Technika 4:3sn
40 so 12.2.2011 Šumperk Nový Jičín 3:2
40 so 12.2.2011 Frýdek-Místek Val. Meziříčí 3:6
40 so 12.2.2011 Hodonín Břeclav 9:0
40 so 12.2.2011 Havířov Přerov 5:4p
40 so 12.2.2011 Prostějov Orlová 3:1
 
32 so 12.2.2011 Uh. Hradiště Vsetín 4:5p
 
39 st 9.2.2011 Nový Jičín Prostějov 3:2
39 st 9.2.2011 Technika Frýdek-Místek 6:1
39 st 9.2.2011 Břeclav Opava 1:5
39 st 9.2.2011 Val. Meziříčí Hodonín 3:2
39 st 9.2.2011 Přerov Šumperk 7:9
39 st 9.2.2011 Orlová Havířov 7:5
 
38 ne 6.2.2011 Opava Val. Meziříčí 2:5
38 ne 6.2.2011 Šumperk Orlová 5:2
 
32 ne 6.2.2011 Uničov Uh. Hradiště 2:4
 
38 so 5.2.2011 Prostějov Havířov 2:5
38 so 5.2.2011 Nový Jičín Přerov 2:5
38 so 5.2.2011 Technika Břeclav 1:4
 
38.kolo so 5.2.2011 Frýdek-Místek Hodonín 3:4p
 
37 st 2.2.2011 Orlová Nový Jičín 5:2
37 st 2.2.2011 Havířov Šumperk 2:4
37 st 2.2.2011 Břeclav Frýdek-Místek 5:4
37 st 2.2.2011 Val. Meziříčí Technika 3:6
37 st 2.2.2011 Přerov Prostějov 9:3
37 st 2.2.2011 Hodonín Opava 5:1
 
32 ne 30.1.2011 Uničov Vsetín 6:2
 
36 so 29.1.2011 Frýdek-Místek Opava 1:8
36 so 29.1.2011 Břeclav Val. Meziříčí 2:9
36 so 29.1.2011 Přerov Orlová 6:3
36 so 29.1.2011 Technika Hodonín 4:5sn
36 so 29.1.2011 Nový Jičín Havířov 2:5
36 so 29.1.2011 Prostějov Šumperk 3:5
 
35 st 26.1.2011 Orlová Prostějov 4:1
35 st 26.1.2011 Val. Meziříčí Frýdek-Místek 7:5
35 st 26.1.2011 Nový Jičín Šumperk 1:7
35 st 26.1.2011 Technika Opava 7:3
35 st 26.1.2011 Břeclav Hodonín 1:4
35 st 26.1.2011 Přerov Havířov 2:3sn
 
34 ne 23.1.2011 Opava Břeclav 5:1
34 ne 23.1.2011 Šumperk Přerov 4:2
 
32 ne 23.1.2011 Vsetín Uh. Hradiště 6:5
 
34 so 22.1.2011 Prostějov Nový Jičín 3:2
34 so 22.1.2011 Havířov Orlová 3:4
34 so 22.1.2011 Frýdek-Místek Technika 3:2sn
34 so 22.1.2011 Hodonín Val. Meziříčí 11:4
 
33 st 19.1.2011 Přerov Nový Jičín 1:3
33 st 19.1.2011 Orlová Šumperk 5:1
33 st 19.1.2011 Břeclav Technika 1:2p
33 st 19.1.2011 Hodonín Frýdek-Místek 7:0
33 st 19.1.2011 Havířov Prostějov 6:3
33 st 19.1.2011 Val. Meziříčí Opava 4:3p
 
32 ne 16.1.2011 Opava Hodonín 1:3
32 ne 16.1.2011 Šumperk Havířov 7:4
32 so 15.1.2011 Prostějov Přerov 3:0
32 so 15.1.2011 Frýdek-Místek Břeclav 5:3
32 so 15.1.2011 Technika Val. Meziříčí 2:3
32 so 15.1.2011 Nový Jičín Orlová 5:7
 
31 so 15.1.2011 Uh. Hradiště Uničov 3:6
31 st 12.1.2011 Opava Frýdek-Místek 8:2
31 st 12.1.2011 Val. Meziříčí Břeclav 4:3
31 st 12.1.2011 Havířov Nový Jičín 7:5
31 st 12.1.2011 Šumperk Prostějov 4:2
31 st 12.1.2011 Hodonín Technika 3:2p
31 st 12.1.2011 Orlová Přerov 5:2
 
30 ne 9.1.2011 Opava Technika 4:2
30 ne 9.1.2011 Vsetín Frýdek-Místek 2:3
30 so 8.1.2011 Přerov Uh. Hradiště 8:4
30 so 8.1.2011 Břeclav Uničov 11:0
30 so 8.1.2011 Orlová Šumperk 5:3
30 so 8.1.2011 Hodonín Val. Meziříčí 2:3sn
30 so 8.1.2011 Nový Jičín Havířov 6:2
 
29 st 5.1.2011 Uničov Opava 2:4
29 st 5.1.2011 Frýdek-Místek Nový Jičín 2:9
29 st 5.1.2011 Technika Vsetín 3:2
29 st 5.1.2011 Prostějov Břeclav 1:2sn
29 st 5.1.2011 Uh. Hradiště Hodonín 3:6
29 st 5.1.2011 Havířov Orlová 1:0
29 st 5.1.2011 Šumperk Přerov 3:2sn
 
28 st 22.12.2010 Vsetín Uničov 4:3
28 st 22.12.2010 Orlová Frýdek-Místek 7:2
28 st 22.12.2010 Uh. Hradiště Val. Meziříčí 5:1
28 st 22.12.2010 Opava Prostějov 2:3sn
28 st 22.12.2010 Hodonín Šumperk 4:3
28 st 22.12.2010 Nový Jičín Technika 2:1sn
28 út 21.12.2010 Přerov Havířov 3:0
 
26 ne 19.12.2010 Vsetín Břeclav 4:2
26 so 18.12.2010 Orlová Uničov 9:2
26 so 18.12.2010 Přerov Technika 2:1
26 so 18.12.2010 Hodonín Frýdek-Místek 3:5
26 so 18.12.2010 Uh. Hradiště Šumperk 1:3
26 so 18.12.2010 Val. Meziříčí Havířov 4:5sn
26 so 18.12.2010 Nový Jičín Prostějov 5:3
 
27 st 15.12.2010 Prostějov Vsetín 4:1
27 st 15.12.2010 Havířov Hodonín 5:2
27 st 15.12.2010 Uničov Nový Jičín 3:2
27 st 15.12.2010 Frýdek-Místek Přerov 7:2
27 st 15.12.2010 Technika Orlová 4:3
27 st 15.12.2010 Šumperk Val. Meziříčí 4:1
27 st 15.12.2010 Břeclav Opava 1:2
 
24 ne 12.12.2010 Šumperk Havířov 5:4
24 so 11.12.2010 Přerov Prostějov 4:1
24 so 11.12.2010 Frýdek-Místek Uh. Hradiště 3:2p
24 so 11.12.2010 Hodonín Uničov 6:2
24 so 11.12.2010 Val. Meziříčí Technika 4:3sn
24 so 11.12.2010 Nový Jičín Opava 5:3
24 pá 10.12.2010 Orlová Břeclav 7:5
 
25 st 8.12.2010 Prostějov Orlová 5:2
25 st 8.12.2010 Břeclav Nový Jičín 0:2
25 st 8.12.2010 Uničov Přerov 4:8
25 st 8.12.2010 Opava Vsetín 5:4
25 st 8.12.2010 Frýdek-Místek Val. Meziříčí 5:2
25 st 8.12.2010 Technika Hodonín 5:7
25 st 8.12.2010 Havířov Uh. Hradiště 12:1
 
23 ne 5.12.2010 Opava Orlová 3:4
23 ne 5.12.2010 Uničov Val. Meziříčí 4:3
23 ne 5.12.2010 Vsetín Nový Jičín 3:4
23 so 4.12.2010 Frýdek-Místek Šumperk 3:7
23 so 4.12.2010 Břeclav Přerov 1:5
23 so 4.12.2010 Technika Uh. Hradiště 7:2
23 so 4.12.2010 Prostějov Hodonín 4:1
 
22 ne 28.11.2010 Šumperk Technika 6:2
22 so 27.11.2010 Orlová Vsetín 7:2
22 so 27.11.2010 Hodonín Břeclav 5:2
22 so 27.11.2010 Uh. Hradiště Uničov 8:4
22 so 27.11.2010 Přerov Opava 3:4sn
22 so 27.11.2010 Havířov Frýdek-Místek 10:1
22 so 27.11.2010 Val. Meziříčí Prostějov 3:5
 
21 ne 21.11.2010 Opava Hodonín 6:5
21 ne 21.11.2010 Uničov Šumperk 3:12
21 ne 21.11.2010 Vsetín Přerov 3:5
21 so 20.11.2010 Technika Havířov 2:1sn
21 so 20.11.2010 Břeclav Val. Meziříčí 5:4p
21 so 20.11.2010 Prostějov Uh. Hradiště 2:3
21 so 20.11.2010 Nový Jičín Orlová 4:2
 
20 st 17.11.2010 Val. Meziříčí Opava 7:0
20 st 17.11.2010 Havířov Uničov 9:4
20 st 17.11.2010 Přerov Nový Jičín 3:4p
20 st 17.11.2010 Šumperk Prostějov 5:3
20 st 17.11.2010 Frýdek-Místek Technika 2:3
20 st 17.11.2010 Hodonín Vsetín 3:0
20 st 17.11.2010 Uh. Hradiště Břeclav 3:4sn
 
19 ne 14.11.2010 Uničov Frýdek-Místek 6:7
19 ne 14.11.2010 Opava Uh. Hradiště 3:2sn
19 ne 14.11.2010 Vsetín Val. Meziříčí 1:2p
19 so 13.11.2010 Břeclav Šumperk 0:1
19 so 13.11.2010 Prostějov Havířov 1:2
19 so 13.11.2010 Nový Jičín Hodonín 2:3
19 pá 12.11.2010 Orlová Přerov 4:2
 
18 st 10.11.2010 Vsetín Uh. Hradiště 6:2
18 st 10.11.2010 Šumperk Opava 5:2
18 st 10.11.2010 Havířov Břeclav 3:2
18 st 10.11.2010 Hodonín Orlová 1:3
18 st 10.11.2010 Frýdek-Místek Prostějov 3:8
18 st 10.11.2010 Technika Uničov 4:5sn
18 st 10.11.2010 Val. Meziříčí Nový Jičín 3:2sn
 
17 ne 7.11.2010 Opava Havířov 1:2
17 ne 7.11.2010 Vsetín Šumperk 2:3
17 so 6.11.2010 Prostějov Technika 2:0
17 so 6.11.2010 Břeclav Frýdek-Místek 6:5sn
17 so 6.11.2010 Orlová Val. Meziříčí 4:0
17 so 6.11.2010 Přerov Hodonín 6:1
17 so 6.11.2010 Nový Jičín Uh. Hradiště 4:3p
 
16 st 3.11.2010 Uničov Prostějov 1:5
16 st 3.11.2010 Šumperk Nový Jičín 7:1
16 st 3.11.2010 Frýdek-Místek Opava 3:6
16 st 3.11.2010 Val. Meziříčí Přerov 2:5
16 st 3.11.2010 Technika Břeclav 3:1
16 st 3.11.2010 Havířov Vsetín 6:3
16 st 3.11.2010 Uh. Hradiště Orlová 0:7
 
15 ne 31.10.2010 Uničov Břeclav 3:4
15 ne 31.10.2010 Šumperk Orlová 5:1
15 so 30.10.2010 Frýdek-Místek Vsetín 6:1
15 so 30.10.2010 Havířov Nový Jičín 3:1
15 so 30.10.2010 Uh. Hradiště Přerov 1:8
15 so 30.10.2010 Technika Opava 5:1
15 so 30.10.2010 Val. Meziříčí Hodonín 6:5sn
 
14 čt 28.10.2010 Hodonín Uh. Hradiště 8:2
14 čt 28.10.2010 Vsetín Technika 4:3
14 čt 28.10.2010 Opava Uničov 6:1
14 čt 28.10.2010 Nový Jičín Frýdek-Místek 4:2
14 čt 28.10.2010 Orlová Havířov 1:5
14 čt 28.10.2010 Přerov Šumperk 1:2sn
14 st 27.10.2010 Břeclav Prostějov 2:1sn
 
13 ne 24.10.2010 Uničov Vsetín 7:4
13 ne 24.10.2010 Šumperk Hodonín 6:4
13 so 23.10.2010 Frýdek-Místek Orlová 1:4
13 so 23.10.2010 Val. Meziříčí Uh. Hradiště 5:1
13 so 23.10.2010 Technika Nový Jičín 0:2
13 so 23.10.2010 Havířov Přerov 5:2
13 so 23.10.2010 Prostějov Opava 4:2
 
12 st 20.10.2010 Vsetín Prostějov 4:3
12 st 20.10.2010 Opava Břeclav 3:1
12 st 20.10.2010 Orlová Technika 3:0
12 st 20.10.2010 Přerov Frýdek-Místek 5:3
12 st 20.10.2010 Val. Meziříčí Šumperk 6:4
12 st 20.10.2010 Hodonín Havířov 4:3
12 út 19.10.2010 Nový Jičín Uničov 7:1
 
11 ne 17.10.2010 Šumperk Uh. Hradiště 6:1
11 ne 17.10.2010 Uničov Orlová 4:5
11 so 16.10.2010 Břeclav Vsetín 1:5
11 so 16.10.2010 Prostějov Nový Jičín 6:1
11 so 16.10.2010 Frýdek-Místek Hodonín 3:4p
11 so 16.10.2010 Technika Přerov 1:2sn
11 so 16.10.2010 Havířov Val. Meziříčí 8:3
 
10 st 13.10.2010 Vsetín Opava 3:2
10 st 13.10.2010 Val. Meziříčí Frýdek-Místek 3:2p
10 st 13.10.2010 Uh. Hradiště Havířov 0:6
10 st 13.10.2010 Přerov Uničov 10:0
10 st 13.10.2010 Orlová Prostějov 3:2
10 st 13.10.2010 Hodonín Technika 7:5
10 út 12.10.2010 Nový Jičín Břeclav 5:2
 
9 ne 10.10.2010 Opava Nový Jičín 4:3
9 ne 10.10.2010 Uničov Hodonín 2:5
9 so 9.10.2010 Technika Val. Meziříčí 2:4
9 so 9.10.2010 Prostějov Přerov 3:1
9 so 9.10.2010 Břeclav Orlová 3:2
9 so 9.10.2010 Havířov Šumperk 5:7
9 so 9.10.2010 Uh. Hradiště Frýdek-Místek 1:2sn
 
8 ne 3.10.2010 Šumperk Frýdek-Místek 5:4p
8 so 2.10.2010 Uh. Hradiště Technika 6:3
8 so 2.10.2010 Orlová Opava 1:3
8 so 2.10.2010 Hodonín Prostějov 5:3
8 so 2.10.2010 Val. Meziříčí Uničov 7:4
8 so 2.10.2010 Přerov Břeclav 3:2sn
8 so 2.10.2010 Nový Jičín Vsetín 3:2
 
7 st 29.9.2010 Vsetín Orlová 2:4
7 út 28.9.2010 Technika Šumperk 2:7
7 út 28.9.2010 Prostějov Val. Meziříčí 1:3
7 út 28.9.2010 Frýdek-Místek Havířov 2:6
7 út 28.9.2010 Opava Přerov 4:3
7 út 28.9.2010 Břeclav Hodonín 3:1
7 út 28.9.2010 Uničov Uh. Hradiště 3:5
 
6 ne 26.9.2010 Šumperk Uničov 10:3
6 so 25.9.2010 Val. Meziříčí Břeclav 7:3
6 so 25.9.2010 Přerov Vsetín 7:1
6 so 25.9.2010 Orlová Nový Jičín 3:0
6 so 25.9.2010 Uh. Hradiště Prostějov 0:5
6 so 25.9.2010 Havířov Technika 5:0
6 so 25.9.2010 Hodonín Opava 3:6
 
5 st 22.9.2010 Vsetín Hodonín 3:1
5 st 22.9.2010 Nový Jičín Přerov 3:2
5 st 22.9.2010 Břeclav Uh. Hradiště 3:2
5 st 22.9.2010 Opava Val. Meziříčí 6:3
5 st 22.9.2010 Uničov Havířov 3:4p
5 st 22.9.2010 Technika Frýdek-Místek 8:3
5 st 22.9.2010 Prostějov Šumperk 4:5p
 
4 ne 19.9.2010 Šumperk Břeclav 5:4
4 so 18.9.2010 Uh. Hradiště Opava 1:3
4 so 18.9.2010 Val. Meziříčí Vsetín 6:1
4 so 18.9.2010 Frýdek-Místek Uničov 6:7
4 so 18.9.2010 Havířov Prostějov 4:6
4 so 18.9.2010 Hodonín Nový Jičín 6:2
4 so 18.9.2010 Přerov Orlová 6:4
 
3 st 15.9.2010 Uničov Technika 1:2
3 st 15.9.2010 Nový Jičín Val. Meziříčí 6:3
3 st 15.9.2010 Opava Šumperk 3:4
3 st 15.9.2010 Prostějov Frýdek-Místek 8:2
3 st 15.9.2010 Orlová Hodonín 8:5
3 st 15.9.2010 Břeclav Havířov 3:2sn
3 st 15.9.2010 Uh. Hradiště Vsetín 4:5sn
 
2 ne 12.9.2010 Šumperk Vsetín 8:0
2 ne 12.9.2010 Uh. Hradiště Nový Jičín 6:4
2 so 11.9.2010 Frýdek-Místek Břeclav 4:3
2 so 11.9.2010 Val. Meziříčí Orlová 4:6
2 so 11.9.2010 Technika Prostějov 2:5
2 so 11.9.2010 Hodonín Přerov 6:2
2 so 11.9.2010 Havířov Opava 4:2
 
1 st 8.9.2010 Přerov Val. Meziříčí 11:2
1 st 8.9.2010 Orlová Uh. Hradiště 6:1
1 st 8.9.2010 Nový Jičín Šumperk 3:1
1 st 8.9.2010 Opava Frýdek-Místek 6:1
1 st 8.9.2010 Břeclav Technika 4:2
1 st 8.9.2010 Prostějov Uničov 6:2
1 st 8.9.2010 Vsetín Havířov 2:3

Četnost výsledků

výhry domácíchremízyvýhry hostí
1:01x
2:01x
2:11x
2:1sn3x
3:05x
3:18x
3:213x
3:2pp3x
3:2sn6x
4:01x
4:15x
4:210x
4:311x
4:3pp2x
4:3sn2x
5:01x
5:17x
5:210x
5:37x
5:44x
5:4pp3x
6:19x
6:28x
6:36x
6:44x
6:52x
6:5sn2x
7:02x
7:13x
7:24x
7:32x
7:43x
7:55x
8:01x
8:23x
8:33x
8:42x
8:51x
9:01x
9:21x
9:31x
9:41x
10:01x
10:11x
10:31x
11:01x
11:21x
11:41x
12:11x
0:11x
0:22x
0:51x
0:61x
0:71x
1:24x
1:2pp2x
1:2sn4x
1:37x
1:43x
1:55x
1:71x
1:82x
2:37x
2:3sn3x
2:45x
2:57x
2:61x
2:71x
2:92x
3:45x
3:4pp4x
3:4sn2x
3:55x
3:66x
3:71x
3:81x
3:121x
4:51x
4:5pp2x
4:5sn4x
4:62x
4:81x
5:73x
6:72x
7:91x
 

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.