Výsledky 2.ligy

SEZONA:2016/17 | 2015/16 | 2014/15 | 2013/14 | 2012/13 | 2011/12 | 2010/11 | 2009/10 | 2008/09 | 2007/08 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny BRE FRM HOD KOP MBU NJI OPA POR SKK TEC VAL VSE
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
  • Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.
  • Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy
KoloDatumDomácíHostéSkore
 
44 so 20.2.2016 Karviná Mor. Budějovice 5:4sn
44 so 20.2.2016 Technika Opava 5:1
44 so 20.2.2016 Frýdek-Místek Břeclav 8:2
44 so 20.2.2016 Vsetín Hodonín 6:0
44 so 20.2.2016 Poruba Val. Meziříčí 4:3
44 pá 19.2.2016 Nový Jičín Kopřivnice 1:2
 
43 st 17.2.2016 Břeclav Poruba 1:6
43 st 17.2.2016 Mor. Budějovice Technika 1:4
43 st 17.2.2016 Opava Vsetín 1:6
43 st 17.2.2016 Val. Meziříčí Karviná 4:3sn
43 st 17.2.2016 Hodonín Nový Jičín 2:3
43 st 17.2.2016 Kopřivnice Frýdek-Místek 3:4sn
 
42 so 13.2.2016 Karviná Břeclav 3:4
42 so 13.2.2016 Poruba Kopřivnice 8:1
42 so 13.2.2016 Nový Jičín Frýdek-Místek 2:4
42 so 13.2.2016 Technika Val. Meziříčí 3:2
42 so 13.2.2016 Hodonín Opava 7:3
42 so 13.2.2016 Vsetín Mor. Budějovice 8:0
 
41 st 10.2.2016 Opava Nový Jičín 5:2
41 st 10.2.2016 Mor. Budějovice Hodonín 3:0
41 st 10.2.2016 Frýdek-Místek Poruba 5:1
41 st 10.2.2016 Kopřivnice Karviná 6:5
41 st 10.2.2016 Val. Meziříčí Vsetín 4:3
41 st 10.2.2016 Břeclav Technika 0:3
 
40 so 6.2.2016 Karviná Frýdek-Místek 1:7
40 so 6.2.2016 Hodonín Val. Meziříčí 4:2
40 so 6.2.2016 Technika Kopřivnice 2:1
40 so 6.2.2016 Opava Mor. Budějovice 2:3sn
40 so 6.2.2016 Nový Jičín Poruba 3:4sn
40 so 6.2.2016 Vsetín Břeclav 3:2
 
39 st 3.2.2016 Poruba Karviná 6:1
39 st 3.2.2016 Val. Meziříčí Opava 2:3sn
39 st 3.2.2016 Kopřivnice Vsetín 1:5
39 st 3.2.2016 Mor. Budějovice Nový Jičín 4:5
39 st 3.2.2016 Frýdek-Místek Technika 5:1
39 st 3.2.2016 Břeclav Hodonín 4:3p
 
38 so 30.1.2016 Opava Břeclav 3:1
38 so 30.1.2016 Nový Jičín Karviná 1:5
38 so 30.1.2016 Mor. Budějovice Val. Meziříčí 6:1
38 so 30.1.2016 Technika Poruba 3:0
38 so 30.1.2016 Hodonín Kopřivnice 5:4p
38 so 30.1.2016 Vsetín Frýdek-Místek 3:4
 
37 st 27.1.2016 Kopřivnice Opava 5:1
37 st 27.1.2016 Břeclav Mor. Budějovice 2:3
37 st 27.1.2016 Frýdek-Místek Hodonín 6:2
37 st 27.1.2016 Val. Meziříčí Nový Jičín 2:4
37 st 27.1.2016 Poruba Vsetín 6:5sn
37 st 27.1.2016 Karviná Technika 4:3sn
 
36 so 23.1.2016 Mor. Budějovice Kopřivnice 5:2
36 so 23.1.2016 Opava Frýdek-Místek 1:4
36 so 23.1.2016 Nový Jičín Technika 0:3
36 so 23.1.2016 Hodonín Poruba 4:3p
36 so 23.1.2016 Val. Meziříčí Břeclav 1:8
36 so 23.1.2016 Vsetín Karviná 5:1
 
35 st 20.1.2016 Karviná Hodonín 6:1
35 st 20.1.2016 Poruba Opava 3:4p
35 st 20.1.2016 Frýdek-Místek Mor. Budějovice 7:3
35 st 20.1.2016 Technika Vsetín 2:4
35 st 20.1.2016 Břeclav Nový Jičín 2:3p
35 st 20.1.2016 Kopřivnice Val. Meziříčí 7:2
 
34 so 16.1.2016 Opava Karviná 8:3
34 so 16.1.2016 Mor. Budějovice Poruba 3:5
34 so 16.1.2016 Hodonín Technika 2:0
34 so 16.1.2016 Val. Meziříčí Frýdek-Místek 1:5
34 so 16.1.2016 Nový Jičín Vsetín 3:2sn
34 pá 15.1.2016 Břeclav Kopřivnice 0:5
 
33 st 13.1.2016 Kopřivnice Nový Jičín 2:3
33 st 13.1.2016 Břeclav Frýdek-Místek 3:5
33 st 13.1.2016 Val. Meziříčí Poruba 2:9
33 st 13.1.2016 Mor. Budějovice Karviná 7:2
33 st 13.1.2016 Opava Technika 2:3sn
33 st 13.1.2016 Hodonín Vsetín 6:3
 
32 so 9.1.2016 Karviná Val. Meziříčí 3:4sn
32 so 9.1.2016 Poruba Břeclav 7:1
32 so 9.1.2016 Frýdek-Místek Kopřivnice 1:0
32 so 9.1.2016 Nový Jičín Hodonín 7:3
32 so 9.1.2016 Technika Mor. Budějovice 3:0
32 so 9.1.2016 Vsetín Opava 8:4
 
31 st 6.1.2016 Břeclav Karviná 4:2
31 st 6.1.2016 Mor. Budějovice Vsetín 2:4
31 st 6.1.2016 Frýdek-Místek Nový Jičín 6:2
31 st 6.1.2016 Val. Meziříčí Technika 3:6
31 st 6.1.2016 Poruba Kopřivnice 5:2
31 st 6.1.2016 Opava Hodonín 4:5
 
30 ne 3.1.2016 Poruba Frýdek-Místek 1:3
30 ne 3.1.2016 Vsetín Val. Meziříčí 12:0
 
23 ne 3.1.2016 Technika Hodonín 1:0
 
29 st 30.12.2015 Mor. Budějovice Opava 2:3
29 út 29.12.2015 Vsetín Břeclav 5:2
29 út 29.12.2015 Frýdek-Místek Karviná 7:1
29 út 29.12.2015 Val. Meziříčí Hodonín 0:9
29 út 22.12.2015 Poruba Nový Jičín 4:0
29 út 22.12.2015 Kopřivnice Technika 1:3
 
30 po 21.12.2015 Hodonín Mor. Budějovice 6:3
 
28 so 19.12.2015 Karviná Poruba 3:7
28 so 19.12.2015 Opava Val. Meziříčí 3:4
28 so 19.12.2015 Hodonín Břeclav 5:2
28 so 19.12.2015 Nový Jičín Mor. Budějovice 7:5
28 so 19.12.2015 Vsetín Kopřivnice 7:4
28 pá 18.12.2015 Technika Frýdek-Místek 3:2
 
27 st 16.12.2015 Břeclav Opava 5:3
27 st 16.12.2015 Poruba Technika 8:0
27 st 16.12.2015 Frýdek-Místek Vsetín 5:3
27 st 16.12.2015 Karviná Nový Jičín 1:4
27 st 16.12.2015 Val. Meziříčí Mor. Budějovice 7:11
27 st 16.12.2015 Hodonín Kopřivnice 6:5p
 
26 so 12.12.2015 Technika Karviná 3:0
26 so 12.12.2015 Opava Kopřivnice 4:2
26 so 12.12.2015 Mor. Budějovice Břeclav 9:4
26 so 12.12.2015 Hodonín Frýdek-Místek 1:5
26 so 12.12.2015 Nový Jičín Val. Meziříčí 3:2
26 so 12.12.2015 Vsetín Poruba 6:3
 
25 st 9.12.2015 Karviná Vsetín 1:10
25 st 9.12.2015 Frýdek-Místek Opava 6:0
25 st 9.12.2015 Břeclav Val. Meziříčí 4:1
25 st 9.12.2015 Poruba Hodonín 2:3
25 st 9.12.2015 Technika Nový Jičín 7:0
25 st 9.12.2015 Kopřivnice Mor. Budějovice 3:9
 
24 so 5.12.2015 Opava Poruba 4:6
24 so 5.12.2015 Val. Meziříčí Kopřivnice 6:4
24 so 5.12.2015 Nový Jičín Břeclav 4:5
24 so 5.12.2015 Hodonín Karviná 5:4p
24 so 5.12.2015 Vsetín Technika 7:3
 
30 st 2.12.2015 Karviná Kopřivnice 2:5
30 st 2.12.2015 Nový Jičín Opava 5:0
30 st 2.12.2015 Technika Břeclav 1:2sn
 
24 st 2.12.2015 Mor. Budějovice Frýdek-Místek 6:4
 
23 so 28.11.2015 Karviná Opava 2:3
23 so 28.11.2015 Kopřivnice Břeclav 3:1
23 so 28.11.2015 Poruba Mor. Budějovice 4:6
23 so 28.11.2015 Frýdek-Místek Val. Meziříčí 3:2sn
23 so 28.11.2015 Vsetín Nový Jičín 3:4sn
 
22 st 25.11.2015 Vsetín Hodonín 3:5
22 st 25.11.2015 Karviná Mor. Budějovice 6:2
22 st 25.11.2015 Frýdek-Místek Břeclav 7:2
22 st 25.11.2015 Poruba Val. Meziříčí 6:2
22 st 25.11.2015 Technika Opava 4:3p
22 st 25.11.2015 Nový Jičín Kopřivnice 2:4
 
21 so 21.11.2015 Opava Vsetín 3:5
21 so 21.11.2015 Kopřivnice Frýdek-Místek 0:6
21 so 21.11.2015 Břeclav Poruba 2:5
21 so 21.11.2015 Mor. Budějovice Technika 2:3
21 so 21.11.2015 Val. Meziříčí Karviná 3:2
21 so 21.11.2015 Hodonín Nový Jičín 4:5sn
 
20 út 17.11.2015 Karviná Břeclav 4:3p
20 út 17.11.2015 Technika Val. Meziříčí 1:0
20 út 17.11.2015 Hodonín Opava 2:1
20 út 17.11.2015 Vsetín Mor. Budějovice 4:2
20 út 17.11.2015 Kopřivnice Poruba 4:3p
20 út 17.11.2015 Nový Jičín Frýdek-Místek 4:7
 
19 so 14.11.2015 Břeclav Technika 2:3p
19 so 14.11.2015 Opava Nový Jičín 4:3
19 so 14.11.2015 Val. Meziříčí Vsetín 3:4
19 so 14.11.2015 Frýdek-Místek Poruba 12:3
19 so 14.11.2015 Kopřivnice Karviná 18:5
19 so 14.11.2015 Mor. Budějovice Hodonín 6:2
 
18 st 11.11.2015 Karviná Frýdek-Místek 0:7
18 st 11.11.2015 Břeclav Vsetín 1:11
18 st 11.11.2015 Opava Mor. Budějovice 7:4
18 st 11.11.2015 Hodonín Val. Meziříčí 6:3
18 st 11.11.2015 Nový Jičín Poruba 5:2
18 st 11.11.2015 Technika Kopřivnice 4:5p
 
17 so 7.11.2015 Poruba Karviná 10:1
17 so 7.11.2015 Val. Meziříčí Opava 3:4
17 so 7.11.2015 Frýdek-Místek Technika 8:0
17 so 7.11.2015 Břeclav Hodonín 4:3p
17 so 7.11.2015 Mor. Budějovice Nový Jičín 2:1p
17 pá 6.11.2015 Kopřivnice Vsetín 1:6
 
16 st 4.11.2015 Vsetín Frýdek-Místek 2:6
16 st 4.11.2015 Mor. Budějovice Val. Meziříčí 7:1
16 st 4.11.2015 Nový Jičín Karviná 8:3
16 st 4.11.2015 Kopřivnice Hodonín 1:0
16 st 4.11.2015 Opava Břeclav 3:4
16 st 4.11.2015 Technika Poruba 4:5
 
15 so 31.10.2015 Karviná Technika 3:4p
15 so 31.10.2015 Břeclav Mor. Budějovice 1:8
15 so 31.10.2015 Kopřivnice Opava 5:3
15 so 31.10.2015 Frýdek-Místek Hodonín 1:2
15 so 31.10.2015 Val. Meziříčí Nový Jičín 3:2
15 so 31.10.2015 Poruba Vsetín 5:4p
 
14 st 28.10.2015 Hodonín Poruba 5:2
14 st 28.10.2015 Opava Frýdek-Místek 2:8
14 st 28.10.2015 Vsetín Karviná 3:2p
14 st 28.10.2015 Val. Meziříčí Břeclav 3:1
14 st 28.10.2015 Mor. Budějovice Kopřivnice 5:2
14 st 28.10.2015 Nový Jičín Technika 4:5p
 
13 so 24.10.2015 Karviná Hodonín 3:7
13 so 24.10.2015 Technika Vsetín 2:4
13 so 24.10.2015 Kopřivnice Val. Meziříčí 10:2
13 so 24.10.2015 Břeclav Nový Jičín 3:2
13 so 24.10.2015 Frýdek-Místek Mor. Budějovice 5:2
13 so 24.10.2015 Poruba Opava 3:2sn
 
12 st 21.10.2015 Val. Meziříčí Frýdek-Místek 2:7
12 st 21.10.2015 Břeclav Kopřivnice 6:4
12 st 21.10.2015 Nový Jičín Vsetín 3:4
12 st 21.10.2015 Hodonín Technika 4:3
12 st 21.10.2015 Mor. Budějovice Poruba 5:4
12 st 21.10.2015 Opava Karviná 3:4sn
 
11 so 17.10.2015 Břeclav Frýdek-Místek 2:7
11 so 17.10.2015 Kopřivnice Nový Jičín 3:6
11 so 17.10.2015 Val. Meziříčí Poruba 5:4
11 so 17.10.2015 Mor. Budějovice Karviná 7:0
11 so 17.10.2015 Hodonín Vsetín 6:3
11 so 17.10.2015 Opava Technika 3:2p
 
10 st 14.10.2015 Vsetín Opava 3:0
10 st 14.10.2015 Karviná Val. Meziříčí 2:1
10 st 14.10.2015 Frýdek-Místek Kopřivnice 7:1
10 st 14.10.2015 Poruba Břeclav 3:2
10 st 14.10.2015 Technika Mor. Budějovice 4:3sn
10 st 14.10.2015 Nový Jičín Hodonín 3:2
 
9 so 10.10.2015 Kopřivnice Poruba 2:3p
9 so 10.10.2015 Mor. Budějovice Vsetín 2:6
9 so 10.10.2015 Břeclav Karviná 1:0sn
9 so 10.10.2015 Val. Meziříčí Technika 4:5p
9 so 10.10.2015 Opava Hodonín 4:3sn
9 so 10.10.2015 Frýdek-Místek Nový Jičín 11:3
 
8 st 7.10.2015 Vsetín Val. Meziříčí 3:1
8 st 7.10.2015 Karviná Kopřivnice 3:1
8 st 7.10.2015 Hodonín Mor. Budějovice 4:5
8 st 7.10.2015 Nový Jičín Opava 6:5p
8 st 7.10.2015 Technika Břeclav 4:3
8 st 7.10.2015 Poruba Frýdek-Místek 3:2sn
 
7 so 3.10.2015 Břeclav Vsetín 0:9
7 so 3.10.2015 Frýdek-Místek Karviná 7:1
7 so 3.10.2015 Val. Meziříčí Hodonín 0:7
7 so 3.10.2015 Poruba Nový Jičín 8:3
7 so 3.10.2015 Mor. Budějovice Opava 4:2
7 so 3.10.2015 Kopřivnice Technika 3:4sn
 
6 st 30.9.2015 Karviná Poruba 2:5
6 po 28.9.2015 Hodonín Břeclav 3:0
6 po 28.9.2015 Technika Frýdek-Místek 0:2
6 po 28.9.2015 Vsetín Kopřivnice 5:0
6 po 28.9.2015 Opava Val. Meziříčí 4:3
6 po 28.9.2015 Nový Jičín Mor. Budějovice 4:3
 
5 so 26.9.2015 Karviná Nový Jičín 2:5
5 so 26.9.2015 Břeclav Opava 4:3
5 so 26.9.2015 Kopřivnice Hodonín 2:9
5 so 26.9.2015 Val. Meziříčí Mor. Budějovice 3:5
5 so 26.9.2015 Poruba Technika 1:3
5 so 26.9.2015 Frýdek-Místek Vsetín 3:0
 
4 st 23.9.2015 Technika Karviná 3:1
4 st 23.9.2015 Vsetín Poruba 4:5sn
4 st 23.9.2015 Mor. Budějovice Břeclav 5:4p
4 st 23.9.2015 Hodonín Frýdek-Místek 2:3
4 st 23.9.2015 Nový Jičín Val. Meziříčí 11:1
4 st 23.9.2015 Opava Kopřivnice 3:4sn
 
3 so 19.9.2015 Karviná Vsetín 1:2
3 so 19.9.2015 Poruba Hodonín 5:1
3 so 19.9.2015 Břeclav Val. Meziříčí 2:4
3 so 19.9.2015 Technika Nový Jičín 3:2
3 so 19.9.2015 Frýdek-Místek Opava 5:2
3 so 19.9.2015 Kopřivnice Mor. Budějovice 7:5
 
2 st 16.9.2015 Vsetín Technika 3:5
2 st 16.9.2015 Mor. Budějovice Frýdek-Místek 0:6
2 st 16.9.2015 Opava Poruba 5:3
2 st 16.9.2015 Hodonín Karviná 7:2
2 st 16.9.2015 Val. Meziříčí Kopřivnice 3:6
2 st 16.9.2015 Nový Jičín Břeclav 3:4p
 
1 so 12.9.2015 Karviná Opava 3:4
1 so 12.9.2015 Vsetín Nový Jičín 5:1
1 so 12.9.2015 Poruba Mor. Budějovice 6:3
1 so 12.9.2015 Kopřivnice Břeclav 0:3
1 so 12.9.2015 Technika Hodonín 4:3
1 so 12.9.2015 Frýdek-Místek Val. Meziříčí 6:0

Četnost výsledků

výhry domácíchremízyvýhry hostí
1:04x
1:0sn1x
2:01x
2:13x
2:1pp1x
3:07x
3:16x
3:210x
3:2pp2x
3:2sn4x
4:01x
4:11x
4:25x
4:39x
4:3pp6x
4:3sn4x
5:02x
5:17x
5:210x
5:34x
5:42x
5:4pp4x
5:4sn1x
6:03x
6:13x
6:25x
6:36x
6:43x
6:51x
6:5pp2x
6:5sn1x
7:02x
7:15x
7:24x
7:34x
7:42x
7:52x
8:03x
8:11x
8:21x
8:33x
8:41x
9:41x
10:11x
10:21x
11:11x
11:31x
12:01x
12:31x
18:51x
0:21x
0:33x
0:51x
0:62x
0:72x
0:92x
1:23x
1:2sn1x
1:33x
1:43x
1:54x
1:63x
1:71x
1:82x
1:101x
1:111x
2:38x
2:3pp3x
2:3sn3x
2:47x
2:54x
2:62x
2:72x
2:81x
2:92x
3:48x
3:4pp3x
3:4sn7x
3:56x
3:63x
3:72x
3:91x
4:55x
4:5pp3x
4:5sn2x
4:62x
4:71x
7:111x
 

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.