Mladší dorostenci nestačili na Šumperk

Redakce • 15.09.2017

Valaši si po prvním kole, kdy padli doma s Přerovem 0:5 chtěli zlepšit náladu zápasem se Šumperkem. Hosté však od samého úvodu zápasu byli aktivnější a vytvářeli si spousty dobrých šancí skórovat. Vsetín držel nad vodou gólman Málek, ale ani on nakonec nedokázal zabránit pěti brankám šumperského týmu. Zelenožlutí dokázali dvakrát skórovat, ale na body to ani tentokrát nestačilo. O první body se tak svěřenci trenérů Konečného a Baruse pokusí v sobotu doma proti Porubě.

Extraliga mladšího dorostu - 2.kolo čt 14.9.17:00
HK MD Šumperk
2:5(1:2, 1:2, 0:1)

Branky a nahrávky: 18. Kočí, 40. Turek (Kunst) - 11. Kubíček (Fibigr, Kučera), 20. Mácha (Horký, Kaplan), 24. Holub (Kesler), 37. Plhal (Mácha, Kaplan), 55. Horký (Kaplan). Rozhodčí: Holaň - Poruba, Štefková. Vyloučení: 4:2. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 64. Střely na branku: 19:51. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:4, 2:4, 2:5.

VHK ROBE Vsetín: Málek - Houser, Velikovský, Kunst, Sviták, Sovjáková - Bednařík, Babeliak, Pažitka, Kočí, Calaba, Ševčík, Zemánek, Vrána, Půček, Turek, Dědek.
HK MD Šumperk: Borovička - Přecechtěl, Blaháček, Kubíček, Kubíček II, Plhal, Cekr, Holub - Kesler, Moravec, Horký, Kaplan, Kučera, Kavan, Mácha, Fibigr, Polách.