MDO si nedokázal poradit s Havířovem a těsně prohrál

Helena Hegeďová • 25.11.2017

Po první bezbrankové třetině se favorizovaný Havířov gólově prosadil a ve 21. minutě se dostal do vedení. Náskok jedné branky si hosté drželi po celý průběh druhé třetiny. Zásluhou Adámka se Havířov dostal ve třetí třetině na rozdíl dvou branek, Vsetín však začal dotahovat. Skóre se nakonec zastavilo na poměru 2:3 a hosté si z Lapače odváží tři body.

Extraliga mladšího dorostu - 17.kolo so 25.11.15:30
2:3(0:0, 0:1, 2:2)

Branky a nahrávky: 46. Bednařík (Babeliak, Vrána), 55. Calaba (Turek, Půček) – 21. Mastič (Adámek), 45. Adámek (Mastič), 52. Mastič (Bochnak, Adámek). Rozhodčí: Škach – Novák, Pospíšil. Vyloučení: 4:1. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 129. Střely na branku: 18:33. Průběh utkání: 0:0, 0:2, 1:2, 1:3, 2:3.

VHK ROBE Vsetín: Málek – Houser, Liss, Fencl, Kočí, Kunst, Sviták, Navrátil – Bednařík, Babeliak, Calaba, Zemánek, Vrána, Půček, Turek, Čajanová.
AZ Havířov: Ludvík – Topolanský, Černý, Bílek, Frančiak, Dabrowski, Zmarzlák, – Pavlačka, Backa, Čempel, Mastič, Bochnak, Adámek, Szturc, Byčkov, Horváth.