Dorostenci na páteční výhru nenavázali, podlehli Třinci 1:3

Václav Trávníček • 24.01.2009

T ř i n e c - S prázdnou se dnes vracejí vsetínští dorosrenci z Třince. Na první branku Ocelářů sice odpověděl obránce Peter Trška a srovnal na 1:1, ale jako zlomový se ukázal gól v poslední minutě druhé třetiny. Čtyřiadvacet vteřin před přestávkou Nechvátala ve vsetínské brance překonal Čihal a bylo rozhodnuto. Třinec si už vítězství pohlídal. Výhru 3:1 zpečetil v poslední minutě utkání Faksa a nic na výsledku nezměnilo ani power play hostů.

- 40.kolo so 24.1.12:00
HC Oceláři Třinec
3:1(1:0, 1:1, 1:0)
Branky a nahrávky: 9. Chvostek (Faksa), 40. Číhal (Uher, Rapáč), 60. Faksa (Herman) - 38. Trška (Klimek, Kitzerger). Vyloučení: 3:2, navíc Bumbál (TRI) 5 minut OT + OK. Využití: 0:0. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 3:1.
HC Oceláři Třinec: Sklenář - Senzel, Macháček, Valentík, Kurzok, Sklenář V., Teper - Faksa, Rapáč, Ižacký, Chvostek, Bumbál, Matuš, Herman, Šebek, Labaj, Mamula, Uher, Číhal.
VHK ROBE Vsetín: Nechvátal - Žabčík, Pelc, Hurtík, Trška, Žák, Tyralík, Studený, Synek - Daněk, Kitzberger, Krucký, Bolfík, Podešva, Slováček, Kozák, Djorič, Klimek, Pokorný, Gromus.