Junioři: VSE - SPA 2:4: Pražané rozhodli ve druhé části

Michal Kubáň • 21.11.2005

V s e t í n - Repríza loňského finále extraligy juniorů se Spartou skončila úspěšně pro Pražany. V dusné atmosféře plné vyloučení otevřel skóre Vsetín, když se v 8. minutě trefil Knebl. Pražané zápas rozhodli ve druhé části, kdy nastříleli do vsetínské sítě tři branky a pevně ochopili zápas do svých rukou. V závěru Sparta přidala jednu branku a za Vsetín stačil korigovat stav deset minut před koncem zápasu Ostrčil.

- 21.kolo pá 18.11.12:30
HC Sparta Praha
2:4(1:0, 0:3, 1:1)
Branky a nahrávky: 8. Knebl (Navrátil), 50. Ostrčil (Knebl) - 28. Voříšek (Procházka, Cunik), 36. Procházka (Voříšek, Cunik), 39. Meidl (Kupec), 48. Kupec (Meidl). Rozhodčí: Mikula - Hlavatý, Tošenovjan.Vyloučení: 17:13. navíc Ciupa, Ostrčil (oba VSE) 10. min OT. a Klouček (SPA) 10 min. OT. Využití: 1:3. V oslabení: 1:0. Diváci: 80. Střely na branku: 30:28.
VHK ROBE Vsetín: Štefl - od 40. Verlič - Dalecký, Haschka, Hrad, OStrčil, Pelikán, Podešva, Pokora - Buš, Ciupa, Davídek - Hrňa, Hruška P. Knebl - Navrátil, Podešva, Smětal, Varga, Uhlár
HC Sparta Praha: Neuwirth - Cunik, Jobb, Kanov, Klouček, Procházka, Ton - Bezouška, Burian, Drak, Fišer, Handlovský, Krätzer, Kupec, Martinec, Meidl, Ton, Voříšek.