Junioři nestačili na Boskovice

Filip Bazala • 09.10.2016

V pátém kole krajské ligy zajížděli Vsetínští na led Boskovic. Že domácí budou nejspíš nad síly Valachů bylo vidět už po první třetině, kdy Boskovice vedly 4:0. Vsetín sice dokázal také vstřelit čtyři branky, ale domácí celek mezitím navyšoval skóre, jenž se vyšplhalo až na konečných 9:4. Vsetín si tak na své první vítězství musí ještě počkat.

KP - 5.kolo so 8.10.17:00
SKMB Boskovice
VHK ROBE Vsetín B
9:4(4:0, 3:1, 2:3)

Branky a nahrávky: 2. Karný (Špok, Bednář), 7. Václavík (Veselý), 9. Panáček (Šebek), 18. Karný (Surý Zbyněk), 22. Bednář (Karný, Veselý), 30. Špok (Surý Zbyněk, Dufek), 40. Dufek (Šebek), 42. Dufek (Honzek, Bednář), 58. Bednář (Veselý, Špok) – 24. Kuchařík (Svozílek), 44. Fojtů, 51. Lukáš (Fojtů, Vašíček), 51:35 Kuchařík (Lukáš). Rozhodčí: Reich, Nechvátal, Šopák. Vyloučení: 4:9, navíc Karný (SKMB) a Kuchařík (Vsetín) oba OT 10 minut. Využití: 1:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 105.

SKMB Boskovice: Chvátal (30. Zrza) – Veselý, Pelikán, Dufek, Surý Zbyněk, Honzek, Hnilička, Skácel, Václavík, Špok, Bednář, Karný, Kroupa, Šebek, Panáček.
VHK ROBE Vsetín B: Chrástecký – Svozílek, Vašíček, Dubnický, Hradil, Čada, Vítek –Janošek, Kuchařík, Dědek, Fojtů, Humplík, Lukáš, Pařízek, Sušeň, Hrňa.