Mladší dorost si vyšlápl na Zubry

Filip Bazala • 09.10.2016

Po čtyřech nezdarech se doma představil mladší dorost proti Přerovu. Valaši šli ihned od první třetiny za vítězstvím, což potvrdili i brankově a po prvních dvaceti minutách vedli jasně 4:0. V dalším průběhu Zubři sice snížili, ale Vsetín dobře rozehraný zápas nedovolil ztratit a zvítězil jasně poměrem 5:2.

ELMD - 9.kolo ne 9.10.11:00
HC ZUBR Přerov
5:2(4:0, 1:1, 0:1)

Branky a nahrávky: 5. Lobodowski (Kuboš, Jenáček), 14. Adámek (Kuboš, Lobodowski), 17. Kuboš (Lobodowski, Baďura), 19. Lukačka (Lobodowski, Adámek), 40. Lobodowski (Jenáček) – 23. Indrák, 57. Chytil (Indrák, Svozil). Rozhodčí: Holaň – Novák, Rožánek. Vyloučení: 8:8, navíc Lobodowski (Vsetín) 10 minut osobní trest – Kleniar (Přerov) trest ve hře, Chytil (Přerov) 10 minut osobní trest, Šánek (Přerov) 10 minut osobní trest. Využití: 3:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 76. Střely na branku: 31:31. Průběh utkání: 4:0, 4:1, 5:1, 5:2.

VHK ROBE Vsetín: Ševců – Fojtášek, Vávra, Kuboš, Lukačka, Mikulík, Kunst, Navrátil, Půček, Adámek, Lobodowski, Dohnal, Pochylý, Calaba, Jenáček, Baďura, Hradil.
HC ZUBR Přerov: Rachůnek (21. Suchánek) – Šabršula, Kopeček, Raška, Vohrabal, Svozil, Hlaváč, Zeman – Krupa, Šimanský, Indrák, Barveníček, Kleniar, Šánek, Tarnoczy, Chytil, Štědrý.