Mladší dorost třetí výhru nepřidal, doma podlehl Olomouci

Ondřej Slováček • 08.09.2016

Skvělý vstup do soutěže zažili vsetínští mladší dorostenci, jenž se po dvou kolech vyhřívali na dělené první příčce tabulky. První domácí zápas však už tolik radosti nepřinesl. Zelenožlutí byli sice po většinu zápasu lepším týmem, ovšem branky stříleli jen hosté, kteří se tak ze svých branek v letošním ročníku radovali vůbec poprvé. Další zápas čeká vsetínské mladíky již tuto sobotu kdy zavítají na led Šumperka.

ELMD - 3.kolo čt 8.9.
HC Olomouc
0:3(0:0, 0:2, 0:1)

Branky a nahrávky: 27. Tichý, 31. Pírek (Rosecký), 53. Hladiš (Pospíšil, Handl) Rozhodčí: Fiedler – Valentík, Kučera. Vyloučení: 6:6. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 98. Průběh utkání: 0:0, 0:3.

VHK ROBE Vsetín: Ševců – Fojtášek, Vávra, Kuboš (C), Lukačka, Mikulík, Kunst, Navrátil – Půček, Bouček, Adámek, Lobodowski, Dohnal, Pochylý, Calaba, Jenáček, Mlýnková.
HC Olomouc: Machatý – Harabiš (C), Hladiš, Nekvapil, Kocián, Mikulec, Pírek – Tichý O., Handl, Tomajko, Pospíšil, Tichý J., Pernický, Dvořák, Janíček, Rosecký

(foto:hcporuba.cz)