Překvapení se nekonalo, starší dorost podlehl favorizované Jihlavě

Tomáš Kopecký • 04.11.2016

Starší dorostenci Vsetína zavítali v rámci 19. kola NOEN Extraligy na led druhého celku tabulky, jihlavské Dukly. Hlavním cílem Valachů bylo navázat na důležité vítězství ze souboje s Olomoucí. Hned samotný úvod utkání však výrazně překazil taktické plány hostů. Již v deváté sekundě se prosadil Dominik Adam a poslal Jihlavu do vedení. Vsetínští dlouho vzdorovali, ubránili čtyřminutové oslabení, ve druhé třetině však přinesl uklidnění na hokejky hráčů z Vysočiny Vála. Domácí se prosadili ještě jednou, naopak Valachům dnes střelecké štěstí chybělo.

ELSD - 19.kolo pá 4.11.18:00
HC Dukla Jihlava
3:0(1:0, 1:0, 1:0)

Branky a nahrávky: 1. Adam (Vrátný), 27. Vála (Filip, Slabý), 53. Adam (Vala). Rozhodčí: Doležal – Rampír, Krejčí. Vyloučení: 5:5. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 3:0.

HC Dukla Jihlava: Šťastný – Vrátný, Vála, Rašín, Mareš, Havelka, Veleba – Jindra, Adam, Vala – Najman, Kadleček, Hrbatý – Filip, Slabý, Daňhel – Úlovec, Juda, V. Brož.
VHK ROBE Vsetín: Sachr – Ondračka, Klauda, Kollár, Kuboš, Mar, Papoušek, Pařízek – Kovacs, Koňařík, Liška – Klímek, Matiaško, Půček – Krupa, Zetocha, Lašák – Hrňa.

Jan Dědek (VHK Vsetín): Vstup do utkání jsme měli velice špatný a po pár vteřinách jsme dostali gól. Šlo o naší velkou nepozornost. Postupně se náš výkon zlepšil, ale na naších hráčích byla vidět nervozita. Ve druhé třetině jsme se trošku zvedli, jenže pořád doplácíme na naše obrovské chyby, po kterých soupeři darujeme góly. Největší naší slabinou je ale neproměňování šancí, což dnes rozhodlo o utkání.