SDO: Vsetín uspěl v Porubě a vzdálil se poslednímu místu

Radek Bařina • 21.11.2014

Důležitou výhru přivážejí starší dorostenci VHK Vsetín. V souboji o poslední místo totiž uspěli na ledě Poruby, kterou zdolali 4:2. Valaši byli od začátku ve vedení, domácí však v první třetině na obě jejich branky dokázali odpovědět. Jako klíčová se tak ukázala až přesilovková trefa Davida Kováře z poloviny utkání. Na ni už totiž domácí odpověd nenalezli, naopak Dubický zvýšil o několik minut později na 4:2 a tento náskok už si Valaši vzít nenechali. Díky výhře se Vsetínští vzdálili svému dnešnímu soupeři na čtyřbodový rozdíl.

ELSD - 23.kolo pá 21.11.17:00
HC RT TORAX Poruba 2011
2:4(2:2, 0:2, 0:0)
Branky a nahrávky: 13. Csabala (Horváth), 19. Konvička (Csabala) – 7. Lainka (Kovář), 17. Weintritt (Weintritt, Lainka), 30. Kovář (Rýpar), 35. Dubnický (Gharibyar). Rozhodčí: Trombík – Bojda, Mikler. Vyloučení: . Využití: . V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:4.
HC RT TORAX Poruba 2011: Škoda (35. Bayer) –Široký, Olšr, Bijota, Halška, Prepsl, Boháč, Prokeš, Skokan – Csabala, Horváth, Konvička – Irgl, Bialoň, Korec – Žídek, Dohnal, Šustala – Holub, Veselý, Dang
VHK ROBE Vsetín: Bechný – Kašpar, Bártek, Jenáček, J. Wentritt, Augustin, Vítek, Ševčík, Vodák, Rýpar – Abazaj, Toman, Dubnický, Lainka, Humplík, Tydlačka, Gharibyar, M. Wentritt, Jochymek, Kovář, Janošek