Sedmá výhra v řadě! MDO zdolal Opavu po nájezdech

Ondřej Slováček • 03.01.2016

Mladší dorostenci prodloužili svou vítěznou šňůru v nadstavbě už na sedm zápasů. V dnešním duelu sice Valaši od 11. minuty dotahovali jednobrankové manko, ale v druhé třetině se jim podařilo otočit vývoj zápasu a v polovině poslední části drželi dvoubrankový náskok. Když už se zdálo, že si zelenožlutí dokráčí pro další tříbodové vítězství, ozvali se ještě domácí a dvěma brankami v závěru třetiny dovedli utkání do prodloužení. Nastavený čas rozuzlení zápasu nepřinesl, a tak se muselo rozhodnout až v samostatných nájezdech, ve kterých se více dařilo vsetínským. Vítězný nájezd proměnil Daniel Klímek, který si stejně tak, jako v minulém zápase, připsal celkově tři úspěšné zásahy.

ELMD - Nadstavba E ne 3.1.
Hokejový klub Opava
4:5sn(1:0, 1:3, 2:1 - 0:0)

Branky a nahrávky: 11. Kadula (Věntus, Peterek), 40. Věntus (Kadula, Kunc), 54. Kadula (Věntus, Kroček), 57. Věntus (Kadula, Kroček) – 23. Matiaško (Půček), 37. Klímek (Matiaško, Půček), 37. Klímek (Půček, Matiaško), 48. Půček (Matiaško, Klímek), rozh. náj. Klímek. Rozhodčí: Klapetek – Rychlý, Řezáč. Vyloučení: 1:3. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 121. Střely na branku: 29:58. Průběh utkání: 1:0, 1:3, 2:3, 2:4, 4:4, 4:5.

Hokejový klub Opava: Fichna – Kunc, Thiel, Mar, Kroček, Tůček – Hilšer, Kadula, Věntus, Peterek, Matuška,
VHK ROBE Vsetín: Chrástecký – Mikulenčák, Ondračka, Kuboš – Zetocha, Klímek, Cabák, Půček, Brodek, Rusler, Weintritt, Matiaško, Lobodowski, Pírek, Štědrý, Stodůlka.