Skvěle! Starší dorostenci porazili Letňany

Filip Bazala • 18.02.2012

Po vítězství na ledě v Mladé Boleslavi se starší dorostenci představili na ledě Letňan. V první třetině si Valaši vytvořili jednobrankový náskok zásluhou Zuzaníka a Helešice, Letňany vstřelily branku jedinou. Ve druhé třetině během jednatřiceti vteřin vstřelili branky Kuchařík, Zuzaník a bylo téměř rozhodnuto. V závěrečné části, ale Letňany snížily na rozdíl jediné branky. Jenže při závěrečné power-play se Vsetín trefil opět, kdy skóre pečetil Kamil Šjafotdinov a o dělbě bodů už bylo stoprocentně jasno. Valaši si tak upevnili první místo v tabulce a směřují do play-off.

ESD - 40.kolo so 18.2.11:15
HC Letci Letňany
3:5(1:2, 0:2, 2:1)
Branky a nahrávky: 14. Hes (Uhlíř), 42. Uhlíř (Kaplan), 59. Kaplan - 10. Zuzaník (Kohout), 19. Helešic (Stodůlka), 30. Kuchařík (Žabčík), 31. Zuzaník (Ščotka), 60. Šjafotdinov. Rozhodčí: Horák - Kokrment, Bernard. Vyloučení: 6:10. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 73. Střely na branku: 23:33. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:4, 3:4, 3:5.
HC Letci Letňany: Švihálek - Brejcha, Šír, Hes, Uhlíř, Nebeský, Janda, Štosek, Rulf, Kaplan, Chvátal, Kafka, Jenček, Arnošt, Vacek, Machala, Litera, Neuman. Trenér Moravec.
VHK ROBE Vsetín: Vlach - Žabčík, Zvonek, Neuwirth, Stupka, Hryciow, Forch, Kohout, Stodůlka, Vašíček, Helešic, Kuchařík, Zuzaník, Svozílek, Grygar, Ščotka, Šjafotdinov. Trenér Jenáček.