Starší dorost: Drama v Havířově rozhodl Kývala

Václav Trávníček • 23.10.2010

Zatímco minulý týden oba víkendové zápasy prohráli, tentokrát starší dorostenci VHK ukořistili plný počet bodů. Po pátečním triumfu nad Kometou 5:3 dokázali Vsetínští naplno bodovat i v sobotu na ledě Havířova. Na severu Moravy nebyla o drama nouze. Valaši ještě na začátku třetího dějství prohrávali 1:2, ale zásluhou Pokorného se jim podařilo vyrovnat. Obrat dokonal dvanáct minut před koncem Martin Kývala, na jehož trefu už Havířov nezareagoval.

ESD - 18.kolo so 23.10.
AZ Havířov
2:3(1:1, 1:0, 0:2)
Branky a nahrávky: 13. Diviš (Deutsch), 0. Diviš (Čintala) - 13. Daněk (Slováček), 47. Pokorný (Daněk, Žák), 48. Kývala (Stodůlka, Štědrý). Rozhodčí: Čubaj - Gančarčík, Patrman. Vyloučení: . Využití: . V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:3.
AZ Havířov: Tomšů (Carbol) - Szewieczek, Bureš, Deutsch, Kostelník, Ryška, Čintala, Dýrr, Koóś - Suchý, Kasperlík, Pasker, Křibík, Patrman, Majda, Juhász, Vyčesaný, Školoud, Glos, Diviš, Graca.
VHK ROBE Vsetín: Kohn (Urban) - Pelc, Hradil, Žák, Vašíček, Kohout, Báchor, Gajdoš, Štědrý, Neuwirth, Daněk, Pokorný, Štrbík, Ptáčník, Stodůlka, Kývala, Janeba, Slováček, Brida, Tobola.