Starší dorost má záchranu na dosah. Po Letňanech porazil i Slavii

Pavel Tajzler • 28.01.2017

Vsetínští mladíci mají za sebou fantastický dvojzápas v hlavním městě. Po páteční výhře nad pražskými Letňany zaskočili Valaši i sešívané Slavisty. Na cestě za záchranou extraligy, tak udělali výrazný krok k udržení nejvyšší soutěže. Nyní mají stejně bodů jako Kolín a od sestupových příček je dělí lepší vzájemný zápas. Pod vítězství se výrazně podepsal Roman Půček, který ke dvěma brankám přidal i stejný počet asistencí.

ELSD - 2část/12 so 28.1.11:00
HC Slavia Praha
3:5(1:1, 2:2, 0:2)

Branky a nahrávky: 9. Grim (Brož), 24. Martínek (Všetečka), 34. Šilhan (Macek) – 8. Matiaško (Půček), 28. Půček (Kovacs, Matiaško), 29. Půček (Matiaško, Klímek), 47. Půček, 60. Klímek (Krupa, Kuboš). Rozhodčí: Hodač – Kettner, Špringl. Vyloučení: 10:7. Využití: 3:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 39. Střely na branku: 3:5. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 3:2, 3:3, 3:5.

HC Slavia Praha: Vecka – Vobořil, Macek, Holý, Stark, Zderadička, Erben – Grim, Marek, Brož – Všetečka, Hradil, Martínek – Šilhan, Vaniš, Janča – Furch
VHK ROBE Vsetín: Sachr – Ondračka, Paroušek, Kuboš, Kollár, Nadymáček, Pařízek – Lašák, Hrňa, Klímek, Matiaško, Zetocha, Jenáček, Kovacs, Půček, Krupa, Najvar