Starší dorost provází smůla, ve Vítkovicích prohrál gólem v poslední minutě

Tomáš Kopecký • 28.10.2016

Starší dorostenci byli na ledě Vítkovic blízko k zisku cenných bodů. Proti favoritovi začali skvěle, již v první minutě se prosadil Roman Půček a poslal Vsetín do vedení. Domácím se sice podařilo náskok Valachů smazat a zásluhou Tomana otočit, Vsetínští se však nevzdali a po brance Klímka v 57. minutě znova vedli, tentokrát 3:2. Už se mohlo zdát, že tři body doputují do valašském metropole, leč opak byl pravdou. Vítkovičtí po čtyřiceti sekundách srovnali a rozhodující branku vstřelil v poslední minutě Kalába. Vsetín tak zůstává na posledním místě a již zítra jej čeká extrémně důležitý duel s Olomoucí.

ELSD - 17.kolo pá 28.10.17:00
HC Vítkovice Ridera
4:3(1:1, 0:0, 3:2)

Branky a nahrávky: 17. Urban (Fridrich), 45. Toman (Baláž), 57. Baláž (Toman, Blaško), 60. Kaláb (Toman, Blaško) – 1. Půček (Klímek), 45. Klímek (Matiaško, Nadymáček), 57. Klímek (Půček). Rozhodčí: Kika – Lederer, Gebauer. Vyloučení: 6:7. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 35:20. Průběh utkání: 0:1,1:1,1:2,3:2,3:3,4:3.

HC Vítkovice Ridera: Kardinál – Bílý, Kaláb, Takáč, Vondál, Kučera, Šulák, Vacula, Kunc – Gřesík, Fridrich, Blaško, Baláž, Urban, Bochnak, Toman, Mrva, Věntus
VHK ROBE Vsetín: Sachr – Ondražka, Mar, Paroušek, Kollár, Nadymáček, Pařízek, Klauda – Hrňa, Klímek, Matiaško, Liška, Kovacs, Koňařík, Půček, Najvar