Starší dorostenci tentokrát na Třinec nestačili

Filip Bazala • 29.11.2016

Dvakrát po sobě se starším dorostencům podařilo porazit třinecké Oceláře, ale tentokrát favorizovaný celek nezaváhal a čtvrté vzájemné měření sil ovládl s tříbrankovým rozdílem. Domácí se během druhé třetiny dostali do vedení 4:0. Valaši do konce zápasu už stačili jen korigovat na 4:1, když ve vlastním oslabení vstřelil jedinou branku Matiaško. Poslední zápas základní části čeká Vsetín doma proti Havířovu.

ELSD - 28.kolo út 29.11.18:00
HC Oceláři Třinec
4:1(1:0, 3:1, 0:0)

Branky a nahrávky: 12. Havránek (Najsar, Krzak), 22. Molin (Rufer, Michálek), 32. Michálek (Havránek), 36. Rufer (Przybyla, Molin) - 40. Matiaško (Klímek). Rozhodčí: Kašinský - Marek, Stonavský. Vyloučení: 2:6. Využití: 2:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 45. Střely na branku: 36:21. Průběh utkání: 4:0, 4:1.

HC Oceláři Třinec: Štěpánek - S. Radzienciak, Krzak, Rufer, Timotej Marguš, Michálek - Havránek, Tománek, Klocek, Przybyla, Peterek, Raška, Indrst, Plandor, Papaj, Najsar, Molin
VHK ROBE Vsetín: Chrástecký (41. Sachr) - Ondračka, Mar, Paroušek, Lukačka, Kollár, Pařízek, Klauda - Lašák, Hrňa, Klímek, Matiaško, Liška, Šánek, Jenáček, Kovacs, Koňařík