Třetí výhra v řadě! Mladší dorost porazil Draky

Filip Bazala • 27.10.2016

Na vítězné vlně se v tuto chvíli veze mladší dorost. Vsetínští tentokrát na svém ledě přivítali Draky ze Šumperku. Už v první třetině šli Valaši do dvoubrankového vedení zásluhou Adámka. Hosté ještě v závěru třetiny snížili na rozdíl jediné branky, ale v dalším průběhu se trefili už jen zelenožlutí a mohli tak slavit tři body za konečné vítězství 3:1.

ELMD - 13.kolo čt 27.10.15:30
HK MD Šumperk
3:1(2:1, 1:0, 0:0)

Branky a nahrávky: 6. Adámek (Kuboš), 11. Adámek (Baďura, Mlýnková), 35. Lobodowski (Jenáček) – 19. Hepnar (Vogel). Rozhodčí: Libiger – Adamec, Poruba. Vyloučení: 10:8. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 115. Střely na branku: 20:24. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1.

VHK ROBE Vsetín: Ševců – Fojtášek, Vávra, Kuboš, Lukačka, Mikulík, Kunst, Navrátil – Půček, Adámek, Lobodowski, Dohnal, Calaba, Jenáček, Baďura, Mlýnková, Hradil.
HK MD Šumperk: Kašpar – Rutar, Cekr, Štrbík, Hepnar, Kesler, Vogel, Kaplan, Scheuter, Žižlavský, Mácha, Plhal, Urban, Vintr, Moravec, Kučera.