V posledním zápase základní části nestačili mladší dorostenci na Přerov

Filip Bazala • 19.11.2016

Už poslední zápas základní části mají za sebou mladší dorostenci. Dlouho bezbrankový zápas se rozjel až ve třetí třetině, kde však dominovali domácí a třemi brankami rozhodli o třech bodech pro svůj tým. Valaši tak zakončili první část sezony na šestém místě.

ELMD - 18.kolo so 19.11.12:00
HC ZUBR Přerov
3:1(0:0, 0:0, 3:1)

Branky a nahrávky: 46. Dvořáček (Tarnoczy), 55. Indrák (Hlaváč, Barveníček), 56. Dvořáček – 58. Lukačka (Mlýnková, Mikulík). Rozhodčí: Obadal – Kučera, Valentík. Vyloučení: 6:5, navíc Šabršula (Přerov) 10 minut osobní trest. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 80. Střely na branku: 32:17. Průběh utkání: 3:0, 3:1.

HC ZUBR Přerov: Rachůnek – Šabršula, Kopeček, Raška, Vohrabal, Svozil, Hlaváč, Zeman, Gréč – Kolařík, Ministr, Krupa, Šimanský, Indrák, Barveníček, Dvořáček, Hanák, Tarnoczy, Štědrý
VHK ROBE Vsetín: Ševců – Fojtášek, Vávra, Lukačka, Mikulík, Kunst, Navrátil – Půček, Bouček, Adámek, Lobodowski, Dohnal, Jenáček, Baďura, Šánek, Mlýnková