Ve druhém přípravném zápase nestačili mladší dorostenci na Trenčín

Filip Bazala • 09.08.2017

Po porážce na ledě Poruby zajížděli svěřenci trenéra Konečného a Baruse do Trenčína. Vstup do zápasu se zelenožlutým příliš nevydařil, když po dvaceti minutách vedli domácí o tři branky. Valachům se dlouho nedařilo zužitkovat své příležitosti a udeřili tak znovu domácí. Ve třetí třetině se nakonec Vsetínu podařilo vstřelit dvě branky zásluhou Babeliaka a Turka. Druhý přípravný duel skončil pro Vsetín porážkou 2:4.

Přípravné zápasy MDO - přát. út 8.8.13:30
HK Dukla Trenčín
4:2(3:0, 1:0, 0:2)

Branky a nahrávky Vsetína: Babeliak (Machač), Turek (Kunst).

VHK ROBE Vsetín: Geidl - Sviták, Houser, Velikovský, Caletka, Tomaško, Navrátil - Pažitka, Babeliak, Dědek, Kunst, Kočí, Čechmánek, Machač, Turek, Calaba.

Lubomír Konečný (Vsetín): Do zápasu jsme vstoupili špatně. Po první třetině byl pro nás hrozivý výsledek na světelné tabuli 3:0. Od druhé třetiny se naše hra zlepšila, vytvořili jsme si řadu brankových příležitostí, které jsme bohužel neproměnili a naopak jsme ještě inkasovali. Dvě branky se nám podařilo vstřelit až na začátku a v polovině třetí třetiny, ale náskok, který si Trenčín vytvořil jsme již nedokázali dohnat. Jsem rád, že to kluci nevzdali a bojovali až do konce zápasu, ale musíme zapracovat na zakončení.