Vítězná série juniorky skončila v Uherském Brodě

Helena Hegeďová • 11.02.2017

Domácí mužstvo se dostalo jako první do vedení, Valaši však dokázali zásluhou Humplíka odpověďet a za dvě herní minuty vyrovnali. Uherský Brod byl proti a vedení si dokázal vzít rychle zpátky. Ve druhé třetině, a stejně tak ve třetí, padl jeden gól. Radovali se domácí. Vsetínským se nepodařilo vsítit další branku a z Uherského brodu odjeli poraženi.

KP - 24.kolo so 11.2.17:00
HC Spartak Uherský Brod
VHK ROBE Vsetín B
4:1(2:1, 1:0, 1:0)

Branky a nahrávky: 7. Šiller (Holík, Pšúrný), 11. Heča (Bujáček, Ondráček), 21. Holík (Šiller, Pšúrný), 59. Klusák (Ondráček) – 9. Humplík. Průběh zápasu: 0:0, 1:0, 1:1, 4.1.

Miroslav Janošek (útočník VHK ROBE Vsetín B): V zápase jsme od začátku tahali za kratší konec. Domácí měli výborný pohyb, všude byli dřív a na dlouhé minuty nás zamykali v našem obranném pásmu. Díky skvělému výkonu brankáře Machače jsme se ale stále drželi na dostřel. Pak jsme ale dvakrát inkasovali v oslabení a domácí si už náskok dokázali udržet i přes to, že šla naše hra v průběhu zápasu nahoru a v druhé polovině utkání jsme byli pro Brod rovnocenným soupeřem.